Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedził dziś m. in. niewielkie Tauroszyszki przy granicy z Litwą, a następnie udał się do Suwałk, gdzie wziął udział w otwartym spotkaniu z mieszkańcami miasta i subregionu. Mówił nie tylko o swoim programie, ale i rosnącymi zagrożeniu koronawirusem.

Władysław Kosiniak-Kamysz swój program wyborczy zatytułował właśnie tak: “Nadzieja dla Polski”. Od czasu oficjalnej inauguracji kampanii na Prezydenta RP, Kosiniak-Kamysz tę nadzieję głosi nawet w najmniejszych miejscowościach, jak np. Tauroszyszki na Sejneńszczyźnie, gdzie w poniedziałek, 9 marca spotkał się z tamtejszymi rolnikami, aby porozmawiać o problemach, z jakimi zmagają się na co dzień.

Władysław Kosiniak-Kamysz o spotkaniu z rolnikami z Sejneńszczyzny:

Kosiniak-Kamysz jest kandydatem PSL na prezydenta RP. W swoim programie wyborczym mówi m.in. o konieczności przywrócenia handlu ze Wschodem, podniesieniu wynagrodzeń pracowników służby zdrowia, ale i wprowadzeniu 0% stawki VAT na żywność wytwarzaną metodami tradycyjnymi. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, tuż przed otwartym spotkaniem w Suwałkach, podkreślał, że w tej chwili najważniejsze jest zdrowie i ochrona przed koronawirusem. Władysław Kosiniak-Kamysz posiada gotowy pakiet antykryzysowy i jak zaznacza – chce współpracować z rządem na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa Polaków.

O epidemii mówi Władysław Kosiniak-Kamysz:

Fot. Niebywałe Suwałki

Dodaj komentarz