31 III 2017; Suwalki - Stadion Miejski; mecz I ligi Wigry Suwalki - GKS Tychy 1:0. z lewej Omar Santana © 2017 Wojciech Otlowski

Już jutro, o 15:30 Wigry Suwałki na swoim obiekcie podejmą Miedź Legnica. Oba zespoły mają swoje cele. Pierwszy utrzymanie, drugi – walkę o awans; choćby przez baraże, w których uczestniczyć będą drużyny, które zajmą miejsca 3-6.

Wigry przegrały kolejne pięć meczów, ostatnie zwycięstwo odniosły 17 listopada. Co ciekawe na wyjeździe, bo na Zarzeczu „biało-niebiescy” nie zdobyli trzech punktów od 18 października, czyli od wygranej z Odrą Opole. W tym meczu w roli szkoleniowca Wigier debiutował Paweł Cretti. O bilansie jego pracy pisaliśmy 14 maja.

Kibicom Wigier nie trzeba przypominać, iż obecnym trenerem Miedzi jest Dominik Nowak. W latach 2016-17 prowadził suwalski zespół. Nie dość, że bilans meczów ligowych miał imponujący, to jeszcze doprowadził Wigry do półfinału Pucharu Polski. W drugim meczu półfinałowym w Gdyni w barwach „biało-niebieskich” grał Omar Santana. Później znalazł się w gronie tych piłkarzy, których Dominik Nowak zabrał ze sobą do Legnicy. Możliwe zatem, że w barwach Miedzi zagra jutro na Zarzeczu.

Przypomnijmy, iż mecz Wigry – Miedź z wiadomych względów odbędzie się bez udziału publiczności. Obejrzeć go będzie można jako namiastkę transmisji telewizyjnej na platformie IPLA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj