Adrian Stańczak nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2020/2021.

Przypomnijmy, że doświadczony 33-letni libero przygodę z siatkówką rozpoczął w Radomiu, skąd przeniósł się do Polskiej Energii Sosnowiec. W zespole z Sosnowca spędził trzy lata, po czym wrócił do Radomia, gdzie grał w barwach Jadaru Radom. Kolejnym przystankiem w siatkarskiej karierze Stańczaka był AZS Częstochowa. Zaliczył również epizody w czeskim Volejbal Brno i Camperze Wyszków, skąd powrócił do Częstochowy. W ostatnich latach zawodnik występował w PlusLidze, gdzie grał w barwach GKS Katowice.

W sezonie 2019/2020 dołączył do Ślepska Malow Suwałki i był ważnym elementem przyjęcia w drużynie prowadzonej przez trenera Andrzeja Kowala. Stańczak wystąpił w 23 meczach.

– Dziękujemy Adrianowi za bardzo udany sezon, w którym skutecznie wspomógł nasz zespół w walce o utrzymanie. Doceniamy wszystkie wspaniałe obrony, walkę do ostatnich piłek i pełne zaangażowanie w grę oraz treningi. Życzymy powodzenia w dalszej przygodzie ze sportem. Do zobaczenia na siatkarskich parkietach. Adrian, w Hali Widowiskowo-Sportowej „Suwałki Arena”, zawsze będziesz mile widziany – dodał Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malow Suwałki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj