Już po raz piąty organizacja odzysku ELECTRO-SYSTEM oraz zakład przetwarzania REMONDIS Electrorecycling wraz z podróżnikiem i ekologiem Dominikiem Dobrowolskim prowadzić będą cykliczną akcję edukacyjną, promującą prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. Jak co roku Dominik wyruszy na wyprawę rowerową, podczas której będzie organizował w mijanych miejscowościach spotkania edukacyjne, zachęcając do recyklingu i walki z zaśmieceniem. Będzie też rozdawał rowerowe i ekologiczne prezenty.

Ekopeleton odwiedza co roku inny rejon Polski. Tym razem szlak poprowadzi przez siedem najpiękniejszych Parków Narodowych Polski Wschodniej, zaczynając od północy: przez Wigierski PN, Biebrzański PN, Narwiański PN, Białowieski PN, Poleski PN, Roztoczański PN aż po Bieszczadzki PN. – Od 24 do 27 lipca w rajdzie weźmie udział, jak co roku, ekipa REMONDIS Electrorecycling i Electro-System. Od 28 lipca do 2 sierpnia wyprawa otwarta jest dla tych, którym polska przyroda i środowisko leżą na sercu! Zapraszamy do wspólnego cyclingu i recyclingu – mówi Dominik Dobrowolski.

Zgłoszenia: dominik@cycling-recycling.eu, tel. 697-092-978.

Akcja edukacyjna rozpocznie się wielką zbiórką elektroodpadów 24 lipca w Suwałkach.

1 KOMENTARZ

  1. Akcja odbywa się pod patronatem Prezydenta Suwałk. Zapraszamy mieszkańców do zbiórki elektroodpadów. 24 lipca w Suwałkach na placu Marii Konopnickiej między godz. 10 a 14 będziemy rozdawać rowerowe prezenty za stare i zepsute elektrosprzęty 🙂

Dodaj komentarz