Kino lubimy niezależnie od pory roku, ale wakacyjny i urlopowy czas pozwala częściej korzystać z tego typu rozrywki. Obejrzenie ciekawego filmu to zawsze świetny pomysł na spędzenie wieczoru, a takie właśnie – wartościowe i godne uwagi propozycje filmowe zaplanowali pracownicy Augustowskich Placówek Kultury.

Wiosna upłynęła kinomanom pod znakiem rozłąki z ulubioną rozrywką. Zmieniające się stopniowo przepisy oraz opracowanie planu działań zapewniających bezpieczeństwo sprawiły, że znów można odwiedzać kina.
Już w poniedziałek DKF Kinochłon zaprasza na wzruszający, podnoszący na duchu film Tylera Nilsona i Michaela Schwartza – „Sokół z masłem orzechowym”.

Bartek Świerkowski, pracownik APK:

Gościem pokazu będzie Kaja Klimek, kulturoznawczyni, tłumaczka i publicystka popkulturowa. To już kolejna sposobność do spotkania z nią.

Kolejna propozycja jest warta uwagi z wielu względów. Letnią atrakcją jest kino pod chmurką. APK proponuje zatem taki seans, a film – choć nie nowy – to z pewnością przyciągnie wielu widzów. O bezpłatnej projekcji kultowego obrazu „Wejście smoka” opowiada Bartek Świerkowski:

W planach są kolejne prezentacje filmowe – jeszcze jedna w lipcu i dwie sierpniowe. W przyszłym tygodniu spotka się rada programowa DKF-u, a tematem rozmów będzie nowy sezon działalności Kinochłonu.

Augustowskie Placówki kultury zapraszają na filmowe spotkania z dobrym kinem, a szczegóły dotyczące programu widzowie znajdą na plakatach i stronie internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj