To nowe, wyjątkowe i jedyne takie miejsce na mapie regionu. Wspaniała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dzieci! Lasertag to w pełni bezpieczny, bezbolesny laserowy paintball, czyli zabawa, której nie zapomni się do końca życia.

Do dyspozycji graczy jest profesjonalny sprzęt, laserowy labirynt o powierzchni ponad 300 m kw., wzbogacony o efekty dźwiękowe i wizualne.

Co cię czeka?

Można poczuć się dosłownie jak w grze komputerowej na żywo! Dwie drużyny  i wyjątkowa rywalizacja. Na koniec gry każdy zobaczy swoje wyniki, dokładną punktację oraz otrzyma pamiątkowe zdjęcie!

Rozgrywka bez brudzących kulek, bez bólu, w pełni bezpieczna, nawet w dobie zagrożenia epidemicznego. Gra niezależna od pogody. Ilość amunicji jest nieograniczona. Działanie sprzętu oparte jest na podczerwieni.

Możliwość zorganizowania niezapomnianych urodzin, imprezy firmowej, wieczoru kawalerskiego/panieńskiego.

Wyjątkowe turnieje

Pierwsze Lasertagi pojawiły się na świecie w latach 80-tych. Stworzyła je… armia amerykańska do szkolenia żołnierzy. W następnych latach zaczęły pojawiać się firmy sprzedające sprzęt i system do wykorzystywania komercyjnego. Obecnie istnieje mnóstwo aren Laser Taga na całym świecie, identyfikujących się pod różnymi nazwami i markami, w użyciu jest wiele systemów do gry zarówno w warunkach domowych, jak również profesjonalnych urządzeń do gier na arenach zamkniętych i otwartych powierzchniach. Wreszcie takie miejsce jest też dostępne dla mieszkańców regionu.

Przypomnijmy, że Movement Arena Suwałki to również: park trampolin, strefa parkour, siłownia (kalistenika+fintess), strefa do gry w squasha, salki urodzinowe i (rozbudowana ostatnio) strefa dziecięca! A już wkrótce na Movement Arenie ruszają wakacyjne półkolonie dla dzieci.

Fot. źródło: Movement Arena

Leave a Reply