Film inspirowany życiem Daniela Rycharskiego – artysty tworzącego na wsi – ma być realizowany we wrześniu w Puńsku i okolicach. W najbliższy weekend w suwalskim aquaparku i puńskiej agroturystyce Silaine planowane są castingi dla statystów i epizodystów.

Castingi odbędą się w dniach: 29 sierpnia (sobota) w godz. 13:00- 20:00 w Aquaparku w Suwałkach, ul. Papieża Jana Pawła II 7 oraz 30 sierpnia w godz. 13:00 – 18:00 w Šilainė Recreation & Leisure (Puńsk).

Do udziału w castingu Outside Casting Agency zaprasza całe rodziny: dzieci, młodzież, seniorów. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 506171832. Castingi odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Uczestnicy proszeni są o przybycie w maseczkach ochronnych.

Daniel Rycharski (ur. 1986 w Sierpcu) – polski artysta i grafik, doktor nauk o sztukach pięknych (2013), laureat nagrody Paszport „Polityki” (2016). Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, zajmuje się tematyką współczesnej polskiej wsi i jej tożsamości. Działa on ze społecznością Kurówka, rodzinnej miejscowości artysty. Adiunkt na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie. Jego twórczość dotyka także wiary i religii, a także stosunku Kościoła katolickiego do osób LGBT z perspektywy wierzącego geja. Źródło: Wikipedia.pl

Leave a Reply