Lato kojarzymy z odpoczynkiem, relaksem – w ten nastrój dobrze wpisał się występ duetu „Jemioła & Szwed”. Artyści wystąpili w ramach mistrzowskich prezentacji, na zakończenie pierwszej części projektu „Kuglarze marzeń, czyli sztuki i sztuczki”, które to przedsięwzięcie dofinansowane zostało przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu KULTURA – INTERWENCJE 2020.

Na scenie umiejscowionej na Placu Marii Konopnickiej artyści prześcigali się w wysiłkach, by rozbawić publiczność. Łukasz Jemioła i Jakub Szwed to osoby o wielu talentach, w tym także lingwistycznym, gdyż sami siebie określają mianem cyrkowo-muzyczno-improwizatorsko-kabaretowego duetu. Show przez nich zaprezentowany zawierał wszystkie te elementy – artyści nawiązali doskonały kontakt z widownią, zwłaszcza z jej młodszą częścią, którą błyskawicznie wciągnęli do wspólnej zabawy – i przez którą byli gorąco oklaskiwani.

Jutro widzowie mogą liczyć na kolejna porcję dobrej zabawy – na Placu Marii Konopnickiej zaprezentowane zostanie drugie przedstawienie wieńczące projekt „Kuglarze marzeń, czyli sztuki i sztuczki” – finałowy pokaz kuglarski „Taaki cyrk” w wykonaniu uczestników warsztatów. Początek o godzinie 18.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj