Finał Grand Prix pod patronatem Wójta Gminy Suwałki, organizowany przez Fundację „Kierunek Ultra”, już za nami. Na starcie w Lipniaku stanęło 50 zawodników, którzy przemierzyli trasę Wigierskiego Parku Narodowego. Piękna pogoda sprzyjała biegaczom i przyniosła zwycięstwo pochodzącemu z Białegostoku Krystianowi Kalinowskiemu (AGR Podlasie) – uzyskał on czas 40:47, drugi na mecie z czasem 42:41 pojawił się Daniel Bochenko z Brzozowej, a trzecie miejsce zajął Jakub Dziemian z Suwałk – uzyskał czas 43:27.

Najszybsze wśród kobiet były: Agnieszka Królak z Węgorzewa (50:53), Magdalena Bielawska z Augustowa (51:29) oraz Sylwia Sznurkowska z Suwałk (54:54). Jako pierwsza „na kijkach” pojawiła się na mecie Katarzyna Kowalewska –Meller.

W klasyfikacji drużynowej wygrała tym razem mieszana drużyna Supo Team – Magdalena Bielawska, Wojciech Bielawski, Daniel Bochenko.

Niedzielni bieg (9 sierpnia) zakończył cały cykl biegowy, jak również wyłonił zwycięzców klasyfikacji generalnej (przypominamy, ze tu liczyły się cztery najszybsze starty).

W klasyfikacji generalnej najszybsi okazali się: Daniel Bochenko z Brzozowej (2;51:16, drugie miejsce przypadło ex aequo Kamilowi Ciszewskiemu oraz Tomaszowi Garnczarczykowi z Suwałk (3:01:29), trzecie natomiast – Wojciechowi Sztabińskiemu z Frącek, reprezentującemu Nadleśnictwo Głęboki Bród (3:03:32). Najszybsze Panie w całym cyklu biegów to: Agnieszka Królak z Węgorzewa (3;24:23), Sylwia Sznurkowska z Suwałk (3:39:04) oraz Joanna Karczewska z Suwałk (3:39:17).

Najszybsza drużyna w całości Grand Prix to Świat Księżniczek Barbie reprezentowany przez Joanne i Sławomira Karczewskich oraz Kamila Ciszewskiego.

Fot. Mariusz Rosłaniec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj