Po bardzo udanym sezonie 2019 czas na kolejną dawkę emocji w 2020. Zapraszamy na jeszcze lepszą i większą imprezę ekstremalną w wykonaniu najlepszych europejskich kaskaderów filmowych.

Materiał partnera.

Ryk silników, kraksy mniejsze i większe oraz podniecony tłum robi wrażenie!!! Zresztą, zobaczcie nas w Suwałkach na targowisku przy ul. Bakałarzewskiej już 26 i 27 września o godzinie 16:00, żeby się o tym przekonać!

Zapiszcie datę w kalendarzach i koniecznie widzimy się na jeszcze większym wydarzeniu! Emocje gwarantowane!!!

Zapraszamy na niezwykłe widowisko w żywej scenerii. Impreza na otwartym powietrzu, ogromna dawka pozytywnej, muzycznej energii w efektownym świetle z elementami pirotechnicznymi – ogień i dym to nasza specjalność!!!

Gwarantujemy widzom zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:

POKAZY DRIFTU zapach palonej gumy, huk rozgrzanych do czerwoności silników kłęby dymu,
KONTROLOWANE WYPADKI,
PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE NA MASCE BMW,
JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODÓW I QUADÓW,
JAZDA MONSTER TRUCKIEM niszczycielskie, największe auta, najmocniejsze silniki.

A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn, z tego błędu wyprowadzi go Rajmund, biorąc z publiczności odważne kobiety do przejażdżki SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH. I TO NOWE “COŚ” – JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT – niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki.

Będzie też JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!

Najmłodsi fani na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!

UWAGA ! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed danym programem!!!

SUWAŁKI, 26.09 SOBOTA GODZ. 16:00 oraz 27.09 NIEDZIELA GODZ. 16:00 – TARGOWISKO, UL. BAKAŁARZEWSKA. Tego nie można przegapić !

Fot. źródło: Extrem Cascaders Team

W naszym konkursie można wygrać 5 pojedynczych wejściówek na dowolny pokaz kaskaderski w Suwałkach. Wystarczy do 23 września do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: W jakich filmach uczestniczyli kaskaderzy z Extrem Cascaders Team, których będzie można zobaczyć 26 i 27 września w Suwałkach? Zwycięzców wylosujemy.

 

Leave a Reply