22 VIII 2020; Suwałki Arena; XI Memoriał Gajewskiego - mecz Ślepsk Malow Suwałki - AZS Indykpol Olsztyn 3:1 © 2020 Wojciech Otłowski

Biało-niebiescy wracają na parkiet. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się w najbliższy weekend (4-5 września) z Treflem Gdańsk. Areną zmagań będzie Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Elblągu.

Podopieczni trenera Andrzeja Kowala rozpoczną sezon 2020/2021 PlusLigi już 12 września, „domowym” starciem z GKS-em Katowice. Wcześniej wybiorą się do Elbląga, gdzie wezmą udział w dwudniowej rywalizacji z Treflem Gdańsk. W barwach #GdańskichLwów będziemy mogli zobaczyć m.in. dwóch mistrzów świata z 2014.r – Mariusza Wlazłego i Mateusza Mikę, natomiast Ślepsk Malow Suwałki reprezentować będą m.in. Tomas Rousseaux, trzykrotny mistrz Belgii czy Bartłomiej Bołądź, reprezentant Polski i zdobywca brązowego medalu Ligi Narodów w 2019 roku.

O przebiegu ostatnich kilkunastu dni w szeregach biało-niebieskich oraz sparingach z Indykpolem AZS Olsztyn mówi Andrzej Kowal, trener Ślepska Malow Suwałki:

Szkoleniowiec wspomniał również o niewielkich problemach zdrowotnych, które pojawiły się w zespole:

Pierwszy z dwóch zaplanowanych sparingów odbędzie się w piątek o godzinie 18:00, natomiast drugi w sobotę o godzinie 13:00. Przypomnijmy, że oba mecze kontrolne Ślepska Malow Suwałki z Treflem Gdańsk zostaną rozegrane w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu.

Leave a Reply