Do 30 września uczniowie szkół podstawowych mogą wysyłać prace na konkurs plastyczny „Kraina jezior i ryb – miejsce jak z bajki”.

Samorząd Województwa Podlaskiego przy udziale Stowarzyszania LGR „Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” wznawia nabór prac plastycznych od uczniów szkół podstawowych w ramach II edycji konkursu plastycznego pn. „Kraina jezior i ryb – miejsce jak z bajki” poświęconego tematyce unijnej związanej z Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Główną ideą konkursu jest pokazanie korzyści płynących z wykorzystania środków unijnych na rzecz poprawienia wizerunku obszarów zależnych od rybactwa, polepszenia komfortu oraz jakości życia na terenach gmin położonych na obszarze działania Lokalnej Grupy Rybackiej „Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju widzianych oczami dzieci i młodzieży.

Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie poprzez wybraną przez siebie technikę plastyczną lub komputerową zmian, jakie nastąpiły/nastąpią w gminach, w których mieszkają, dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych ze środków PO RYBY 2014-2020. Autorzy najlepszych i najciekawszych prac zostaną nagrodzeni i wyróżnieni.

Prace plastyczne w Konkursie będą przyjmowane do 30 września 2020 roku.

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz zgodą na uczestnictwo w konkursie należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 30 września na adres:

Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
ul. Marii Skłodowskiej 14
15-097 Białystok
(z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY pt. „Kraina jezior i ryb – miejsce jak z bajki” – II edycja).

Regulamin i wszystkie niezbędne załączniki można pobrać TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj