Rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny. Bukmacherzy walczą między sobą o nowego klienta. Taktyki na przyciągnięcie uwagi klientów są różne. Najpopularniejszą i najprostszą z nich są bonusy bukmacherskie, dzięki którym gracz na starcie dostaje ciekawe promocje. Jakie wyróżniamy promocje bukmacherskie i jak z nich korzystać?

Artykuł partnera.

Darmowe bonusy bez depozytu

Darmowe bonusy bez depozytu to najprostszy rodzaj promocji, dlatego od niej zaczniemy. Bonus bez depozytu to nic innego jak darmowa kasa na grę, czyli przyznane od bukmachera środki na konto gracza. Użytkownik nie musi wpłacać żadnych pieniędzy, by odebrać bonus. Warto rejestrować się u bukmacherów, którzy oferują ten rodzaj promki, by móc przetestować ich ofertę bez wkładu własnego.

Cashback, czyli zakłady bez ryzyka

Nazwa bonus cashback również została zaczerpnięta z języka angielskiego i oznacza dokładnie zwrot pieniędzy. W ramach promocji cashback bukmacher zwraca graczowi określoną kwotę pieniędzy za przegrany kupon. Obstawiając zakład z cashbackiem, gracz nie ponosi żadnego ryzyka, a koszty ponosi bukmacher. Który bukmacher ma najlepszy cashback? Sprawdzisz to w serwisie bukmacher-legalny.pl. Warto wiedzieć, jaka jest różnica między cashbackiem a freebetem – pojęcia te są czasem mylone przez początkujących graczy. Przy cashbacku gracz sam opłaca postawiony zakład, a bukmacher zwraca koszty w przypadku przegranej. Freebet natomiast jest bonusem, za który gracz może postawić kupon bez wpłaty własnej.

Bonusy freebet

Freebet to pojęcie z angielskiego, czyli inaczej darmowy zakład. Początkujący gracze mogą mieć wątpliwości, czym różni się freebet od bonusu bez depozytu depozytu? Jest to po prostu inna nazwa tego samego bonusy. Różni bukmacherzy używają różnej terminologii, dlatego warto pamiętać, że freeebet i darmowy bonus to to samo. Darmowy zakład umożliwia nam postawienie kuponu całkowicie na koszt bukmachera.

Bonusy od depozytu

Bonus od depozytu polega na otrzymaniu określonej kwoty pieniędzy od bukmachera po wpłacie pierwszego depozytu. To najczęstszy rodzaj promocji występujący w ramach bonusów powitalnych. Bukmacherzy zachęcają tym samym graczy do wpłaty środków na konto bukmacherskie. Zazwyczaj bonusy od depozytu są bardzo wysokie. Bonifikaty sięgają nawet kilkuset złotych. Często jest to procent od pierwszego depozytu zdeponowanego przez gracza.

Bonusy powitalne

Bonusy powitalne od bukmacherów to oferty składające się zazwyczaj z kilku promocji. Gracze mogą odebrać bonusy powitalne podczas rejestrowania konta w serwisie bukmacherskim. Wielu bukmacherów udostępnia szybką rejestrację bez dowodu, dzięki czemu bonusy powitalne można odbierać również, mając konto tymczasowe. Przypominamy, że zgodnie z polskim prawem, konto u bukmachera w Polsce założyć może tylko pełnoletnia osoba.

Kody promocyjne, czyli jak zwiększyć wartość bonusów

Kody promocyjne to sposób na to, by zwiększyć wartość bonusów powitalnych. Każdy bukmacher ma w swojej ofercie bonus, który odbiera się podczas rejestracji i przysługuje on tylko nowym klientom bukmachera. Podczas wypełnienia kwestionariusza rejestracyjnego można natknąć się na pola przeznaczone na kod promocyjny, zwany również kodem bonusowym. Po wpisaniu w tych miejscach dedykowanego kodu, gracz otrzymuje wyższą wartość całkowitą bonusu lub dodatkowe promocje u bukmachera. Czasem bukmacherzy wymagają również zaznaczenia zgody na odbiór bonusu.

Obrót bonusem

Czytając regulamin promocji bukmacherskich, często pojawia się pojęcie obrotu bonusem. Zasady zawarte w regulaminie w dokładny sposób opisują, co należy zrobić, by wypłacić bonus. Zazwyczaj bukmacherzy wymagają kilkukrotnego obrotu. Przykładowym wymogiem obrotu może być:

  • czas (np. 30 dni),
  • kurs (np. 1,5),
  • stawka (np. 5 zł),
  • liczba zdarzeń na kuponie (np. 3 zdarzenia).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj