Rossmann GO – nowy wymiar zakupów. Wygraj zestawy kosmetyków

0
579

Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz telefonem, pakujesz w to, co ci wygodnie, płacisz online i…wychodzisz. Proste i przyjemne, i – co w dzisiejszych czasach jest atutem – bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.

Marcin Grabara, wiceprezes Rossmann: – Rossmann GO to nowy sposób robienia zakupów w naszych drogeriach, z możliwością płacenia przy użyciu płatności mobilnych w telefonie, bez konieczności podchodzenia do kasy. Nasi klienci, nawet jeśli robią też zakupy online, ciągle wolą osobiście przychodzić do sklepów, by sprawdzić kolor czy skład produktu, oglądać nowości, wreszcie zasięgnąć porady. Naszym zadaniem jest sprawić, by te zakupy były proste i przyjemne.

Rossmann jest w Polsce liderem jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sklepach i drogerii online. Przykładem jest jedna z najpopularniejszych aplikacji zakupowych Rossmann PL, z której korzysta 7 mln użytkowników.

Podczas pandemii firma nie wstrzymała inwestycji. Odpowiedziała na sygnalizowaną przez klientów potrzebę zakupów jeszcze bardziej bezpiecznych, bezdotykowych. W każdej z 1500 drogerii wprowadzone zostały kasy samoobsługowe.

Od 1 grudnia działa nowa forma zakupów, dzięki której będą one jeszcze prostsze i także bezpieczniejsze. Po prostu: wchodzisz, skanujesz produkty telefonem dzięki aplikacji Rossmann PL, wkładasz do swojej torby, płacisz online (ale jeśli chcesz, jest też możliwość zapłacenia w kasie samoobsługowej lub tradycyjnej), wychodzisz.

Dzięki uprzejmości firmy Rossmann w naszym konkursie można wygrać: 5 zestawów kosmetycznych marki Playboy oraz zestaw kosmetycznych nowości. Konkurs na zasadzie – kto pierwszy, ten lepszy. Czekamy na maile: redakcja@niebywalesuwalki.pl z hasłem ROSSMANN GO. Nadawca pierwszego maila otrzyma zestaw nowości, kolejne osoby – zestawy Playboy. KONKURS ZAKOŃCZONY. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ. Zwycięzcy otrzymali informacje mailowe dot. zasad odbioru nagród.

Leave a Reply