Reklama

Szachiści z mistrzowskim tytułem

Data:

- Reklama -

W sobotę, 5 grudnia w Suwałkach odbyły się Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego w Szachach Drużynowych. Zawodnicy: Dorian Sawicki, Jan Butkiewicz, Kacper Boguszewski, Hanna Budkiewicz pod opieką Jarosława Ołowia zdobyli tytuł Mistrzów Województwa.

W niedzielę, 6 grudnia dwie drużyny z suwalskiego klubu reprezentowały nasze miasto na Licealiadzie Województwa Podlaskiego 2020. Niewiele brakowało do zwycięstwa – zaledwie 0,5 punktu dla II LO w Suwałkach.

W zawodach I miejsce zajęło II LO z Białegostoku. Nasze drużyny uplasowały się na II miejscu II LO  w składzie: Błażej Pieczulis, Sebastian Sapiński,  Debora Choińska, Edyta Wysocka po opieką Jarosława Ołowia; III miejsce I LO w składzie: Michał Wierzbicki, Paweł Czarniecki, Karol Gałaszewski, Julia Chmielewska pod opieką Mariana Malinowskiego.

Jakby było mało, to na zakończenie weekendu z Pokrzywnej napłynęła wspaniała wiadomość – Klub Szachowy Hańcza Suwałki ma Mistrzynię Polski do lat 20 – Michalinę Rudzińską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Suwalskie Teatr-Akcje poszerzyły program. Festiwal startuje 25 lipca

14 spektakli i performensów, 2 koncerty, 3 pokazy filmowe,...

Do 30 listopada trwa nabór wniosków o 300 plus

Wnioski o świadczenie 300 plus cały czas wpływają do...

Lasy Państwowe wznawiają konsultacje

Ruszają wznowione konsultacje aktualizacji terenów objętych styczniowym moratorium pozyskania...

Docelu 2024: Zawody strzeleckie dzieci i młodzieży

Zapraszamy wszystkich chętnych (do lat 17) do udziału w...