Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli w poniedziałek, 4 stycznia kolejny tydzień przygotowań do powrotu na ligowe parkiety po świąteczno-noworocznej przerwie i meczu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Pierwsza połowa stycznia jest czasem, w którym pozostałe drużyny PlusLigi rozgrywają zaległe mecze i nie tylko. Rewanżowe spotkanie z aktualnymi mistrzami Polski zostanie rozegrane 16 stycznia w Kędzierzynie-Koźlu, o godzinie 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport.

Tegoroczne Święto Trzech Króli biało-niebiescy spędzają w siłowni i hali, gdzie spotkają się na dwóch jednostkach treningowych – porannej i wieczornej. Czwartek natomiast będzie dniem, w którym odbędą się jedynie poranne zajęcia w hali, po których zawodnicy otrzymali prezent w postaci czasu wolnego od treningu. W piątek podopieczni trenera Andrzeja Kowala wrócą jednak do pracy, bowiem ponownie spotkają się w siłowni i hali.

Każdy dzień przynosi wzrost intensywności treningów, które przygotowują zespół do meczu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Co ważne, zawodnicy czują się dobrze i z niecierpliwością oczekują powrotu do ligowej rywalizacji. Niedziela, zgodnie z planem treningowym przygotowanym przez sztab szkoleniowy Ślepska Malow Suwałki, będzie czasem wolnym od zajęć.

Fot. źródło: Ślepsk Malow Suwałki

Leave a Reply