W czwartek, 25 lutego kadeci Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki zakończyli grę w lidze wojewódzkiej. Nasza drużyna uzyskała awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Kadetów, który odbędzie się w dniach 18-21.03.2021 r.

Suwalscy siatkarze w ostatnim meczu nie mieli sobie równych. Wygrali wszystkie osiem pojedynków, tracąc tylko jeden set z UKS Centrum Augustów. Cały zespół grał bardzo dobrze. Na wyróżnienie zasłużył rozgrywający Oliwier Jurkun.

Teraz przed siatkarzami starcia w marcowym ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetów. Losowanie drużyn odbędzie się 04.03.2021 r. w siedzibie PZPS.

Juniorzy, którzy już za tydzień rozegrają Ćwierćfinał Mistrzostw Polski, poznali wczoraj swoich rywali. W wyniku losowania w Suwałkach zagrają:

Grupa A

SUKSS Suwałki
TSV Sanok
MKS Andrychów

Grupa B

Jastrzębski Węgiel
SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
JKS Spartakus Jawor

W dniu 8 marca o godzinie 17:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach (ul. Antoniewicza 5) odbędą się testy sprawnościowe do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa chłopców. Wszystkich chłopców uczących się w trzecich klasach szkół podstawowych serdecznie zapraszamy. Więcej informacji można uzyskać u trenera Bartosza Jasińskiego tel: 501232067.

Leave a Reply