Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli przygotowania do rewanżowego, ligowego meczu z Treflem Gdańsk. Mecz 25. kolejki PlusLigi odbędzie się 22 lutego o godzinie 17:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala powrócą tym samym do rywalizacji po krótkiej przerwie, pozwalającej na poprawę poszczególnych elementów gry.

Jak minie tydzień?

Poniedziałkowy poranek biało-niebiescy spędzili w siłowni. Wybrani zawodnicy odbyli również trening przyjęcia. To jednak nie wszystko. W poniedziałkowy wieczór biało-niebiescy popracują w hali.

We wtorek odbędą się dwie jednostki treningowe: poranna w siłowni oraz popołudniowa na parkiecie Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Środa będzie dniem, w którym podopieczni trenera Andrzeja Kowala spotkają się jedynie w godzinach porannych, kiedy to odbędzie się trening z piłkami.

W czwartek natomiast siatkarze Ślepska Malow Suwałki ponownie popracują nad formą fizyczną w siłowni, a następnie powrócą do treningu z piłkami.

Weekend w szeregach biało-niebieskich rozpocznie się od piątkowego, porannego treningu w hali. Następnie zawodnicy spotkają się w ramach sobotniego, popołudniowego treningu z piłkami. Podobnie będzie w niedzielę, kiedy to odbędzie się jeden, popołudniowy trening.

W poniedziałkowy poranek poznaliśmy również datę rozegrania domowego meczu z MKS-em Będzin. Wydarzenie odbędzie się 28 lutego o godzinie 17:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj