Warszawa ma skrzydła przy ul. Moliera 2, Suwałki mają też – przy ulicy Noniewicza 48 – w dodatku anielskie.

To pomysł radnego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego, Kamila Raczkowskiego, który do współpracy zaprosił Tomasza Krzyżewskiego.

Przy skrzydłach znajduje się logo Pogodnych Suwałk, dzięki czemu akcja doczekała się wsparcia ze strony prezydenta miasta. Graffiti została umieszczone na ścianie za zgodą Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

– Postanowiliśmy namalować anielskie skrzydła, zamieszczając pod spodem logotyp Pogodnych Suwałk w celu promocji naszego miasta. Każda osoba będzie mogła zrobić sobie zdjęcie na tle anielskich skrzydeł. Jeśli opublikuje zdjęcie na swoich portalach społecznościowych, to w ten sposób będzie promować nasze miasto – mówi o akcji Kamil Raczkowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj