Sobotni (28 sierpnia) poranek rozpoczął się bardzo emocjonująco dla kibiców młodych drużyn piłkarskich. Na suwalskim stadionie miejskim na Zarzeczu już po raz dziewiąty spotkali się najmłodsi piłkarze. Przyjechali tu sprawdzić się, rywalizować ze sobą, ale też zawrzeć przyjaźnie. W ramach IX Turnieju Piłkarskiego im. Grzegorza Wołągiewicza drużyny piłkarzy z rocznika 2012 i młodszych już od rana rozgrywały mecze, a o godzinie 11.00 odbyło się uroczyste otwarcie imprezy.

Turniej organizowany jest pod koniec sierpnia w związku z rocznicą śmierci Grzegorza Wołągiewicza, byłego Prezesa Klubu, Prezydenta Miasta Suwałk, zmarłego 1 września 2010 roku. Otwarcia imprezy dokonał Czesław Renkiewicz, gdyż odbywa się ona pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk:

28 VIII 2021; Suwałki – Stadion Miejski; – IX Turniej Piłkarski im. Grzegorza Wołągiewicza – Czesław Renkiewicz (w tle Kamil Makarewicz )
© 2021 Wojciech Otłowski

Dobrej zabawy w atmosferze fair play życzył młodym zawodnikom dyrektor OSiR-u, Waldemar Borysewicz:

28 VIII 2021; Suwałki – Stadion Miejski; – IX Turniej Piłkarski im. Grzegorza Wołągiewicza – Waldemar Borysewicz
© 2021 Wojciech Otłowski

Potem nastąpiło bardzo energetyczne przedstawienie drużyn i niebawem znów na boiskach najmłodsi popisywali się swoimi piłkarskimi umiejętnościami. Dziś mecze potrwają do godziny 18.00, w niedzielę rozpoczną się o godzinie 10.00.

Foto (pokaz slajdów):

Leave a Reply