Reklama

Nadleśnictwo Suwałki zaprasza do gry

Data:

- Reklama -

Geocaching to nowa propozycja Nadleśnictwa Suwałki, które odwiedzających lasy zaprasza do gry terenowej. W lesie zostały ukryte skrytki, do których znalezienia niezbędne będą opisy zawarte w aplikacji geocaching oraz odbiornik współrzędnych GPS.

Źródło: Nadleśnictwo Suwałki

Słowem „geocache” określa się ukryty pojemnik przeznaczony do szukania, który zawiera w sobie tajemnice, wiedzę tematyczną, a przede wszystkim ciekawą propozycję do spędzenia wolnego czasu.

Karolina Wierzbiło studentka leśnictwa na Wydziale Leśnym SGGW, w ramach pracy magisterskiej przy współpracy z Nadleśnictwem Suwałki przygotowała grę terenową w okolicznych lasach.

Jak rozpocząć przygodę?

  1. Stwórz konto online na stronie https://www.geocaching.pl/ lub w aplikacji Geocaching®, żeby zobaczyć mapę skrytek w pobliżu.
  2. Znajdź skrytki ukryte przez użytkownika storczyk2021, które znajdziesz na stronie Geocaching.pl https://tiny.pl/9gkgp,
  3. Znajdź skrytkę i podziel się wrażeniami w ankiecie, dostępnej na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsFW4L6rAklwmCIv5zet1fdv5BT7eKwlLN8-He0JNWIbe6Cw/viewform

Dołącz do grupy na Facebooku

Autorka geocachingu w Nadleśnictwa Suwałki zachęca do dołączenia do facebookowej grupy https://www.facebook.com/groups/2001588306662347 Stwórzmy społeczność. Wymieniajmy się doświadczeniem i pomysłami. Odkryjmy las na nowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Sprzedaż choinek w nadleśnictwie już trwa

Sprzedaż świerka pospolitego prowadzona będzie w okresie przedświątecznym do...

50 tys. drzew na Suwalszczyźnie – od CAL prawdziwe drzwi

W Nadleśnictwie Suwałki (Leśnictwo Płociczno) pracownicy firmy CAL prawdziwe...

Sesja pod znakiem zieleni

Podczas środowej (28 kwietnia) sesji suwalscy radni zdecydowali m.in....

Po świąteczne drzewko do leśników

Nadleśnictwo Suwałki od poniedziałku, 17 grudnia będzie prowadzić sprzedaż...