Nadleśnictwo Suwałki zaprasza do gry

0
153
Fot. Karolina Wierzbiło

Geocaching to nowa propozycja Nadleśnictwa Suwałki, które odwiedzających lasy zaprasza do gry terenowej. W lesie zostały ukryte skrytki, do których znalezienia niezbędne będą opisy zawarte w aplikacji geocaching oraz odbiornik współrzędnych GPS.

Źródło: Nadleśnictwo Suwałki

Słowem „geocache” określa się ukryty pojemnik przeznaczony do szukania, który zawiera w sobie tajemnice, wiedzę tematyczną, a przede wszystkim ciekawą propozycję do spędzenia wolnego czasu.

Karolina Wierzbiło studentka leśnictwa na Wydziale Leśnym SGGW, w ramach pracy magisterskiej przy współpracy z Nadleśnictwem Suwałki przygotowała grę terenową w okolicznych lasach.

Jak rozpocząć przygodę?

  1. Stwórz konto online na stronie https://www.geocaching.pl/ lub w aplikacji Geocaching®, żeby zobaczyć mapę skrytek w pobliżu.
  2. Znajdź skrytki ukryte przez użytkownika storczyk2021, które znajdziesz na stronie Geocaching.pl https://tiny.pl/9gkgp,
  3. Znajdź skrytkę i podziel się wrażeniami w ankiecie, dostępnej na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsFW4L6rAklwmCIv5zet1fdv5BT7eKwlLN8-He0JNWIbe6Cw/viewform

Dołącz do grupy na Facebooku

Autorka geocachingu w Nadleśnictwa Suwałki zachęca do dołączenia do facebookowej grupy https://www.facebook.com/groups/2001588306662347 Stwórzmy społeczność. Wymieniajmy się doświadczeniem i pomysłami. Odkryjmy las na nowo.

Leave a Reply