Trzy kobiety, trzy traumy i trzy zwykłe-niezwykłe historie, opisane w powieści obyczajowej „Przez ucho igielne”. Autorką książki jest pochodząca z Olecka Wioletta Milewska.

Przez ucho igielne to opowieść o trzech silnych kobietach – Malwinie, Sylwii i Wiktorii. Bohaterki codziennie mierzą się z własnymi problemami i okrutną rzeczywistością. Malwina, po doświadczeniu gwałtu, stara się pozbyć nieustannie towarzyszącego jej lęku i ułożyć sobie życie na nowo.

Sylwia walczy z nieuleczalną chorobą, starając się pomimo tego czerpać z życia pełnymi garściami. Z kolei Wiktoria obserwuje, jak jej związek powoli się rozpada, nie wiedząc, że za szeregiem nieszczęść, które ją spotkały, stoi nie pech, ale pewna zawistna osoba. Kobiety wkrótce odkryją jednak jak wielkim sprzymierzeńcem może stać się intuicja, słuchanie swojego wewnętrznego głosu i wiara we własną siłę.

Wiktoria patrzyła na osobliwą wiadomość z niezrozumieniem, bo całkiem zapomniała, że dziś przypadał termin prawdopodobnie ostatniej rozprawy rozwodowej Malwiny. Gdy to w końcu do niej dotarło, doznała nagłego przypływu prawdziwej radości, jakby to ona sama tę wolność otrzymała po wielu latach przymusowej pracy, na którą skazano ją za… bycie kobietą.

Czy bohaterki ostatecznie pokonają przeciwności losu a ich niezwykła przyjaźń przetrwa próbę czasu? Poznaj tę niezwykłą historię i przekonaj się, że można znaleźć wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji.

O autorce:
Wioletta Milewska zawodowo współpracuje z ludźmi szukającymi rozwiązań swoich problemów natury emocjonalnej, psychicznej i duchowej. Prywatnie jest matką i żoną. Przez większość swojego życia mieszkała na Mazurach, wychowywała się w Olecku. Autorka prowadzi swoją autorską stronę: https://www.facebook.com/Milewska.autorska.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i można ją kupić TUTAJ.

W naszym konkursie 3 osoby mogą wygrać egzemplarze książki „Przez ucho igielne”. Konkurs trwa do 26 września do godz. 20.00. Odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jaki tytuł nosi poprzednia powieść Wioletty Milewskiej? prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl. Zwycięzców wylosujemy. Książki wygrywają: Magdalena Wawrzyn, Dariusz Laszkowski i Józef Pancerow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj