Kolejne chodniki, a może psi park lub tężnia solankowa na bulwarach albo park ułański? Które projekty z Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok zdobędą najwięcej głosów? Na które z nich przeznaczona zostanie kwota 2,6 mln zł?

W poniedziałek, 20 września rozpoczęło się głosowanie na propozycje zgłoszone do Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego. Projekty podzielone są na 4 kategorie – w sumie do wyboru mamy 27 różnorodnych pomysłów.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem Internetu lub papierowej karty do głosowania, którą można pobrać m. in. ze strony Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Wypełnioną kartę należy następnie wrzucić do urn w Urzędzie Miejskim w Suwałkach oraz suwalskim Aquaparku. Głosowanie potrwa do 15 października. Wyniki poznamy 22 listopada.

Ważne! Głos można oddać tylko raz – w każdej kategorii. Przy wyborze projektów należy pamiętać o zasadzie, że można wybrać tylko jeden z grupy „małych” projektów o wartości nieprzekraczającej 125 tys. zł, tylko jeden z grupy projektów „dużych” o wartości powyżej 125 tys. zł do 900 tys. zł, tylko jeden z grupy projektów „kulturalne lub społeczne” o wartości do 20 tys. zł, tylko jeden z grupy projektów „zielonych” o wartości do 100 tys. zł, poprzez postawienie znaku „X” w odpowiednim polu w kolumnie „Wybór”.

Tu zagłosujesz: https://budzetobywatelski.suwalki.eu/

Leave a Reply