Do finału plebiscytu Włócznia Jaćwingów pozostało jeszcze sporo czasu. Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk zostaną bowiem wręczone podczas specjalnej gali, która odbędzie się w 2022 roku. Warto jednak już teraz zastanowić się, do kogo Włócznie powinny trafić. Od 1 grudnia rusza nabór wniosków o przyznanie nagrody.

Do plebiscytu można zgłaszać osoby, firmy, organizacje, zespoły, które posiadają wybitne osiągnięcia i sukcesy oraz zasługi dla Miasta Suwałki we wszystkich dziedzinach życia publicznego. Nagrody przyznawane są za działania realizowane w 2021 roku.

Dodatkowo, do nagrody można zgłaszać przedsiębiorców – za produkt lub usługę, które są przedmiotem ich działalności i cieszą się uznaniem konsumentów. Warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej przez danego przedsiębiorcę na terenie Suwałk.

Przypominamy, że kandydatów do nagrody mogą zgłaszać wszyscy: osoby fizyczne, organizacje i instytucje społeczne, kulturalne, sportowe, gospodarcze i inne podmioty.

Wnioski można nadsyłać drogą elektroniczną na adres: bpm@um.suwalki.pl lub składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1,  pokój  nr 5.

Wzór wniosku stanowi załącznik do zarządzenia Prezydenta Miasta w sprawie ustanowienia Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk „Włócznia Jaćwingów” – do pobrania TUTAJ.

Termin zgłaszania kandydatur upływa w dniu 15 stycznia 2022 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj