– Zmiana trenera to zawsze zaskoczenie i niepokój. Mam swoje pomysły i chcę je wdrażać stopniowo, nie na zasadzie rewolucji – powiedział podczas wtorkowej (16 listopada) konferencji prasowej Grzegorz Mokry, nowy trener Wigier Suwałki.

Funkcję trenera Wigier Suwałki Grzegorz Mokry piastuje od poniedziałku, 15 listopada. Kibicom suwalskiej drużyny jest znany – był asystentem zarówno Dominika Nowaka, jak i Donatasa Venceviciusa. Współpracę z Wigrami wspomina dobrze – pod względem sukcesów indywidualnych piłkarzy i dokonań drużyny.

Podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami podkreślił, że rewolucji nie planuje, tak jak i – póki co – zmian w sztabie, a drobne „korekty” zamierza wprowadzić jeszcze w tym tygodniu. – Odbyłem z zawodnikami już krótkie spotkanie i trening. Wolę przemawiać na boisku – tylko tam zawodnicy mogą podnieść woje umiejętności i je pokazać – podkreślił Grzegorz Mokry, zapowiadając analizę dotychczasowej gry i odprawy taktyczne.

Grzegorz Mokry o nawiązaniu współpracy z Wigrami:

Grzegorz Mokry zastąpił w Wigrach Dawida Szulczka, który związał się z zespołem z Ekstraklasy, Wartą Poznań, na podstawie odpłatnej umowy transferowej.

O zmianach w Wigrach Suwałki mówi Marek Wołągiewicz, wiceprezes klubu:

Fot. Niebywałe Suwałki

Grzegorz Mokry nowym trenerem Wigier Suwałki

Leave a Reply