Reklama

Jest praca w Ratuszu

Data:

- Reklama -

W tej chwili poszukiwani są pracownicy do kilku wydziałów Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Jedno z ogłoszeń dotyczy kolejnej próby wyłonienia naczelnika w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie na naczelnika w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej mają czas do 11 marca na złożenie kompletu dokumentów. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Pozostali poszukiwani pracownicy to: podinspektor w Referacie Promocji Wydziału Obsługi Prezydenta, Komunikacji Społecznej i Promocji, który powinien posiadać wykształcenie wyższe (administracja, socjologia, zarządzanie mediami i reklamą, reklama, marketing i zarządzanie, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, public relations), wiedzę z zakresu stosowania podpisów elektronicznych oraz elektronicznego obiegu dokumentów, czy też biegłą znajomość obsługi nowoczesnych narzędzi służących do promocji, a odpowiadać będzie m.in. za: tworzenie treści na użytek stron WWW, bloga, portali społecznościowych i wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych, tworzenie kampanii, stały monitoring i optymalizacja działań w mediach społecznościowych oraz Google Ads, inicjowanie i inspirowanie własnych przedsięwzięć promocyjnych miasta oraz wspieranie promocyjne organizatorów imprez, odbywających się na terenie miasta, kreację i produkcję materiałów promocyjnych publikowanych w sieci – kandydaci mają czas na złożenie dokumentów do 31 marca; podinspektor w Wydziale Organizacyjnym – Archiwum Zakładowym – konkurs na to stanowisko potrwa do 23 marca; podobnie jak konkurs na podinspektora w Wydziale Organizacyjnym w Kancelarii Ogólnej.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Ratusz oszczędza i podsumowuje

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Suwałkach pokusili się o przeprowadzenie...

Zastępca prezydenta przechodzi do PWiK-u

Łukasz Kurzyna, zastępca prezydenta Suwałk złożył rezygnację z pełnionej...

Co z energią? Przetarg czy negocjacje?

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, Miastu nie udało się...

Trzy oferty wpłynęły na konkurs na stanowisko naczelnika Wydziału Kultury i Sportu

Oferty można było składać do 9 września. Jak się...
%d bloggers like this: