W Hotelu Szyszko w Suwałkach (ul. Innowacyjna 3) o godz. 17.00 rozpoczęło się wydarzenie z okazji Dnia Kobiet. Wstęp jest bezpłatny, a ponad trzydzieści partnerek eventu zadbało o to, aby uczestniczki spotkania mogły skorzystać z różnorodnej i bogatej oferty branż, które reprezentują. Podaruj sobie czas! Tam warto zajrzeć.

Materiał partnera – zrealizowany we współpracy z Hotelem Szyszko*** w Suwałkach.

Makijaż, masaż, maseczki, doradztwo, pokazy, rozmowy, muzyka – dziś w Hotelu Szyszko będzie się wiele działo – i to do godz. 22.00! Niektóre partnerki wydarzenia na miejscu będą oferować swoje usługi, inne doradzą, podpowiedzą i zachęcą do skorzystania z ich oferty stacjonarnie, w ich sklepach czy salonach. Do udziału w evencie zapraszają organizatorki – Natalia Krejpcio-Szyszko i Paulina Staszkiewicz z Hotelu Szyszko, które zadbały o miłą atmosferę i coś dla ciała – specjalne menu z hotelowej restauracji oraz ustaliły promocyjne ceny na zabiegi i masaże w strefie spa tego dnia (masaże – 30%; inne zabiegi – 20%).

– Zależy nam na tym, aby jednoczyć kobiety biznesu z różnych branż – zaprosiliśmy kilka makijażystek, fryzjerek, kilka specjalistek zdrowego żywienia, twórczynie rękodzieła. Jednoczmy się, nie rywalizujmy. W Suwałkach jest przestrzeń dla każdego – podkreśla Natalia Krejpcio-Szyszko.

Do udziału w Dniu Kobiet zachęcają również:

Kamila Kolter, która zainaugurowała Dzień Kobiet koncertem mis kryształowych:

Maria Myszkowska z Salonu „Elita”, która zaprezentuje stymulatory tkankowe mówi o tym, dlaczego warto wziąć udział w Dniu Kobiet w Hotelu Szyszko*** w Suwałkach:

Alicja Wasilewska z Rękodzielni „Styk”:

Beata Jeleniewicz z „Biuściastego Zakątka”, która wygłosi prezentację na temat samobadania piersi i doboru bielizny:

Partnerzy wydarzenia: Kwiaciarnia Cuda Wianki, Libeluna Butik, Forever_aloe_vera, Centrum Dietetyczne Naturhouse Suwałki, Biuściasty Zakątek Salon bielizny i brafittingu, Agnieszka Kuskowska Fotografia, Olga Wielogórska malarstwo rzeźba, She Kosmetologia Estetyczna, Rękodzielnia STYK, ORGANIQUE, MARY KAY, Boho Torty, Suska Arts, Studio Wizerunku Barwicka, Kraina Urody Studio, Salon ELITA Maria Myszkowska, Hair Spa Suwałki, Inglot Suwałki, Nove Studio, Endermology Center, Zalas Wracam: marcowy weekend w towarzystwie Fajnych Babeczek w sercu Suwalszczyzny, BŁOGOstan Kamila Kolter, Cinema Lumiere Prezentuje, Zielona Mama, Salon Ślubny MONIA, Kwiaciarnia Zielony Zakątek Suwałki, Desusy.pl, Jak tu pachnie, Em Soutache biżuteria autorska.

Fot. Niebywałe Suwałki

Podaruj sobie CZAS – Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko*** w Suwałkach

To czas tylko dla Ciebie. Zajrzyj 8 marca do Hotelu Szyszko (audio)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj