Reklama

Magdalena Tumialis zastępczynią dyrektora Suwalskiego Ośrodka Kultury

Data:

Magdalena Tumialis, od lat związana z organizacją i marketingiem Suwałki Blues Festivalu, będzie prawą ręką Ignacego Ołowia, dyrektora Suwalskiego Ośrodka Kultury. Kandydaturę nowej zastępczyni zaakceptował prezydent miasta.

W wywiadzie przeprowadzonym w marcu przez naszą redakcję dr Ignacy Ołów, dyrektor Suwalskiego Ośrodka Kultury zapowiedział, że swojego zastępcę lub swoją zastępczynię chciałby powołać na początku kwietnia, ale tylko z rekomendacją prezydenta Suwałk. Tak też się stało.

W gronie czterech osób, których kandydatury trafiły na biurko Czesława Renkiewicza, znalazła się Magdalena Tumialis i to ona otrzymała aprobatę prezydenta. Funkcję zastępczyni będzie pełnić albo od 15 kwietnia, albo od 1 maja. M. Tumialis zaangażowana jest w organizację SBF i jak podkreśla Ignacy Ołów – musi zakończyć przygotowania tegorocznej edycji wydarzenia, zanim przejmie inne obowiązki.

– Magdalena Tumialis od początku pracuje w Suwalskim Ośrodku Kultury. Jest osobą bardzo lubianą przez pracowników. Rzetelnie i z zaangażowaniem wypełnia zadania – tak argumentował w rozmowie z naszą redakcją kandydaturę nowej zastępczyni Ignacy Ołów. Dyrektor SOK zapewnia, że już ma pomysł, kto mógłby przejąć „bluesowe obowiązki” Magdaleny Tumialis, ale jak mówi – czas na podanie nazwiska nadejdzie po zakończeniu SBF 2022.

Magdalena Tumialis jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – na Wydziale Prawa i Administracji, a także Pomorskiej Szkoły Nauk Stosowanych w Gdyni.

Będę wymagający, ale najwięcej będę wymagał od siebie. Wywiad z dr. Ignacym Ołowiem, dyrektorem Suwalskiego Ośrodka Kultury

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zbliża się Suwałki Blues Festival Extra Ladies Night. Trwa sprzedaż biletów

Suwałki Blues Festival Extra Ladies Night to specjalny koncert,...

Nad Wigry powraca muzyka. Wigrosfera w połowie lipca

Trzecia edycja Festiwalu "Wigrosfera" odbędzie się 15 i 16...

Wkrótce rozpoczną się zapisy na „Lato w teatrze”, czyli półkolonie letnie w SOK

Wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty twórcze (w ramach programu Instytutu Teatralnego...

Wielki finał V edycji Soulwałki Gospel Workshop

Trzydniowe warsztaty śpiewu gospel w Suwalskim Ośrodku Kultury to...
%d bloggers like this: