Reklama

Magdalena Tumialis zastępczynią dyrektora Suwalskiego Ośrodka Kultury

Data:

- Reklama -

Magdalena Tumialis, od lat związana z organizacją i marketingiem Suwałki Blues Festivalu, będzie prawą ręką Ignacego Ołowia, dyrektora Suwalskiego Ośrodka Kultury. Kandydaturę nowej zastępczyni zaakceptował prezydent miasta.

W wywiadzie przeprowadzonym w marcu przez naszą redakcję dr Ignacy Ołów, dyrektor Suwalskiego Ośrodka Kultury zapowiedział, że swojego zastępcę lub swoją zastępczynię chciałby powołać na początku kwietnia, ale tylko z rekomendacją prezydenta Suwałk. Tak też się stało.

W gronie czterech osób, których kandydatury trafiły na biurko Czesława Renkiewicza, znalazła się Magdalena Tumialis i to ona otrzymała aprobatę prezydenta. Funkcję zastępczyni będzie pełnić albo od 15 kwietnia, albo od 1 maja. M. Tumialis zaangażowana jest w organizację SBF i jak podkreśla Ignacy Ołów – musi zakończyć przygotowania tegorocznej edycji wydarzenia, zanim przejmie inne obowiązki.

– Magdalena Tumialis od początku pracuje w Suwalskim Ośrodku Kultury. Jest osobą bardzo lubianą przez pracowników. Rzetelnie i z zaangażowaniem wypełnia zadania – tak argumentował w rozmowie z naszą redakcją kandydaturę nowej zastępczyni Ignacy Ołów. Dyrektor SOK zapewnia, że już ma pomysł, kto mógłby przejąć „bluesowe obowiązki” Magdaleny Tumialis, ale jak mówi – czas na podanie nazwiska nadejdzie po zakończeniu SBF 2022.

Magdalena Tumialis jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – na Wydziale Prawa i Administracji, a także Pomorskiej Szkoły Nauk Stosowanych w Gdyni.

Będę wymagający, ale najwięcej będę wymagał od siebie. Wywiad z dr. Ignacym Ołowiem, dyrektorem Suwalskiego Ośrodka Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Marzenia o (r)ewolucji kulturalnej

W Suwałkach odbyło się spotkanie poświęcone kulturze, które nie...

SOK wyróżniony przez marszałka

W sobotę, 2 grudnia nagrodzono tych, którzy nieustannie pracują...

Znamy kulturalny rozkład jazdy na 2024 rok: Mazowsze, Turnau, Kortez, Smolasty, Sochacka

Oto zestawienie najważniejszych wydarzeń kulturalnych oraz koncertów zaplanowanych na...