Reklama

„Boscy” wkrótce na ekranach kin

Data:

- Reklama -

Od 13 maja w „Cinema Lumiere” w Suwałkach będzie można obejrzeć film w reżyserii Mariano Cohna i Gastóna Duprata, z gwiazdami Pedro Almodovara, zdobywczynią Oscara – Penelope Cruz i Antonio Banderasa.

Cruz i Banderas ponownie razem na dużym ekranie – tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz „Boscy” znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę kinomanów.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na dowolny pokaz filmu BOSCY w Cinema Lumiere w Suwałkach. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 10 maja do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: W jakich filmach zagrali razem Penelope Cruz i Antonio Banderas? Bilety wygrywają: Dariusz Laszkowski i TerryWr1610@.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wygraj bilety na film „Wieloryb” Darrena Aronofskiego

"Wieloryb" będzie dostępny już od 24 lutego w Cinema...

W tym tygodniu…

Świętowanie Walentynek rozpocznie się w Suwałkach już w tym...

„Tata” niebawem w kinach. Wygraj bilety na film Anny Maliszewskiej

Film Anny Maliszewskiej, z Erykiem Lubosem w roli głównej,...

„Fenomen” Owsiaka w Cinema Lumiere

Film dokumentalny o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i Jurku...
%d bloggers like this: