Na wakacje Suwalski Ośrodek Kultury przygotował specjalną ofertę półkolonii dla dzieci i młodzieży. W czerwcu, lipcu i sierpniu odbędą się tematyczne turnusy „Kultura-Naturalnie!” „Legendarna Suwalszczyzna” i „Tajemnice suwalskich zaułków”, skierowane do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Elektroniczne zapisy ruszają 10 maja. Liczba miejsc ograniczona!
„Wakacyjne podróże po kulturze” to oferta Suwalskiego Ośrodka Kultury przygotowana z myślą o najmłodszych suwalczanach spędzających wakacje w mieście. Odbędą się trzy turnusy półkolonijne: „Kultura-Naturalnie!” (27.06-1.07), „Legendarna Suwalszczyzna” (11-15.07) oraz „Tajemnice suwalskich zaułków” (22-26.08).
Uczestnicy półkolonii z SOK spędzą czas mądrze i ciekawie – tworząc, ucząc się rzeczy niebanalnych, poznając i eksplorując oraz bawiąc się na całego. Każde zajęcia to nowa dawka dobrej zabawy i wiedzy. W programie między innymi wycieczki poza miasto, najciekawszymi szlakami turystycznymi Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Wigierskiego Parku Narodowego. Uczestnicy odkryją też nieznane zaułki Suwałk i wezmą udział w ciekawych grach terenowych i związanych z nimi wyzwaniach. W planie jest również rejs po jeziorze Wigry Leptodorą, łodzią z przeszklonym dnem oraz wizyta w Ośrodku Edukacji Środowiskowej na Słupiu. Wrażeń na pewno nie zabraknie.
Zajęcia będą odbywać się w budynku SOK przy ul. T. Noniewicza 71, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Organizator zapewnia posiłek (lunch), ubezpieczenie NNW oraz opiekę kreatywnych i wykwalifikowanych instruktorów. Opłata za udział w turnusie wynosi 360 zł.
Zapisy przyjmowane będą wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu na stronie elektronicznezapisy.pl od wtorku, 10 maja 2022 r. od godziny 9.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 
Dziecko zakwalifikowane do udziału w półkoloniach może uczestniczyć tylko w jednym turnusie. Szczegółowe informacje oraz dokumenty dotyczące półkolonii można znaleźć na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury. Organizator zastrzega możliwość zmian w programie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj