22 V 2022;; Suwałki - Stadion Miejski; eWinner 2 liga; Wigry -Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:0; rajd Mateusza Lewandowskiego © 2022 Wojciech Otłowski

Ostatni mecz rundy zasadniczej rozgrywek e-Winner II ligi przyniósł biało-niebieskim zwycięstwo, którego się spodziewano. W niedzielę (22 maja) na Zarzeczu podopieczni Grzegorza Mokrego zmierzyli się z przeciwnikiem, którego los od pewnego czasu był przesądzony. Jednak nieuchronny spadek rywali nie przekreślał ich woli walki.

Jak się jednak okazało – i co jest dobrym prognostykiem na przyszłość – zespół Wigier jest w dobrej dyspozycji, o czym świadczy i wynik (imponujące zwycięstwo 4:0) i fakt, iż gra toczyła się w znacznej mierze pod bramką Pogoni.

Trener gości, Mateusz Dudek, gratulował suwalskiemu zespołowi wyniku. Jak powiedział, jego podopieczni chcieli na zakończenie sezonu sprawić kibicom niespodziankę, co się jednak nie udało:

22 V 2022;; Suwałki – Stadion Miejski; eWinner 2 liga; Wigry -Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:0; Mateusz Dudek
© 2022 Wojciech Otłowski

Z postawy biało-niebieskich cieszył się szkoleniowiec Wigier, Grzegorz Mokry. Podczas pomeczowej konferencji dziękował za ich postawę. Zaprosił też kibiców na środowe spotkanie, bo jak zauważył, ich doping wiele dla piłkarzy znaczy:

22 V 2022;; Suwałki – Stadion Miejski; eWinner 2 liga; Wigry -Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:0; Grzegorz Mokry
© 2022 Wojciech Otłowski

Potknięcie Motoru w Puławach (Wisła wygrała 3:0) skutkuje tym, że to Wigry w półfinałowym barażowym spotkaniu podejmą właśnie zespół z Lublina. Już wiadomo, że mecz zostanie rozegrany we środę, o godzinie 20.30.

Wigry Suwałki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Lewandowski (25′), Kacper Michalski (37′) oraz Kōsei Iwao (90′ – z karnego, 90 + 1′)

Foto w postaci pokazu slajdów: Wojciech Otłowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj