Mateusz Laskowski nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. 24-letni przyjmujący jest szóstym zawodnikiem, który opuszcza drużynę prowadzoną przez trenera Dominika Kwapisiewicza.

– Dziękujemy Mateuszowi za wkład w utrzymanie zespołu w sezonie 2021/2022. To zawodnik niezwykle ambitny i pracowity. Jego postawa, w trudnych dla zespołu chwilach, przyniosła nam dużo radości. Początkowo występował w barwach Ślepska Malow Suwałki w roli przyjmującego, pewne czynniki sprawiły jednak, że wspomagał nasz zespół jako atakujący. Wieloletnia przygoda Mateusza w biało-niebieskich barwach, a przynajmniej na ten moment, dobiegła końca. Życzymy Mateuszowi samych sukcesów. Doskonałą zmianę w meczu w Rzeszowie będziemy wspominać jeszcze długimi miesiącami! – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Warto wspomnieć, że Laskowski zakończył sezon 2021/2022 na pozycji atakującego. Wcześniej klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o odejściach Bartłomieja Bołądzia, Josha Tuanigi, Łukasza Makowskiego, Piotra Łukasika i Kévina Klinkenberga.

Laskowski powrócił do Suwałk po dwuletniej przerwie związanej z angażem w KPS-ie Siedlce i Białostockiej Akademii Siatkówki BAS Białystok. W sezonie 2021/2022 wystąpił w 19 meczach PlusLigi, w których zdobył 23 punkty (w tym 2 asy serwisowe i 2 bloki).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj