Twórca, wizjoner, nominowany do Oscara Buz Luhrmann (reżyser „Wielkiego Gatsby’ego”, „Moulin Rouge!” i „Australii”), przedstawia dramat Warner Bros Pictures pt: ELVIS z Austinem Butlerem i zdobywcą Oscara – Tomem Hanksem. W Cinema Lumiere w Suwałkach film będzie można obejrzeć od 24 czerwca.

Historia Elvisa Presleya (Austin Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Tomem Parkerem (Tom Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.

W roli głównej u boku Butlera i Hanksa, występuje wielokrotnie nagradzana aktorka teatralna Helen Thomson („Top of the Lake: China Girl”, „Rake”), która gra matkę Elvisa, Gladys. Na ekarnie zobaczymy też Richarda Roxburgha („Moulin Rouge!”, „Oddech”, „Hacksaw Ridge” ) w roli ojca Elvisa, Vernona. DeJonge („Wizyta”, „Zabłąkane lalki”) gra Priscillę.

Zdjęcia do filmu „Elvis” były realizowane w Queensland, w Australii od 2020 r. – z przerwami z powodu pandemii. Premiera filmu miała miejsce w 2022 r. w Cannes.

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na pokaz filmu ELVIS w Cinema Lumiere w Suwałkach. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 23 czerwca do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Co łączy Priscillę Presley i Toma Cruise’a? Bilety wygrywają: Ewa Laszkowska i Grażyna Balczeniuk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj