Reklama

Basen przy ul. Wojska Polskiego nieczynny do odwołania

Data:

- Reklama -

Powodem takiej decyzji, która została potwierdzona we wtorek, 13 września, są oczywiście wysokie koszty utrzymania obiektu. Waldemar Borysewicz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach już teraz zapowiada podwyżki dla korzystających z kolejnej pływalni – Aquaparku.

Dyrektor OSiR-u przypomina, że basen przy ul. Wojska Polskiego zazwyczaj był uruchamiany w połowie września, ponieważ ratownicy pracujący w sezonie letnim na kąpieliskach w mieście i okolicach, przygotowywali obiekt do użytkowania.

Ze względu na zamknięcie pływalni przy ul. Wojska Polskiego i przeniesienie pracowników, kwestie kadrowe – związane z brakiem ratowników w Aquaparku – zostały rozwiązane. Waldemar Borysewicz tłumaczy, że wszystkim osobom zostały przydzielone obowiązki albo w Aquaparku, albo na terenie innych obiektów należących do OSiR-u. Jedna z zatrudnionych osób zrezygnowała z pracy.

To nie koniec złych wiadomości. Użytkownicy Aquaparku już teraz mogą przygotować się na kolejne podwyżki. Jak tłumaczy dyrektor – wynikają one nie tylko z rosnących kosztów np. ciepła i energii, ale też kosztów chemii używanej w Aquaparku czy też cen usług podwykonawców współpracujących z OSiR-em.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane