Reklama

GonG – zbliża się I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk

Data:

- Reklama -

Joanna Jędrzejczyk – to nazwisko, które zna każdy miłośnik sportów walki. Największa i najbardziej rozpoznawalna gwiazda polskiego i światowego kobiecego MMA zawita do Suwałk, by uczestniczyć w turnieju. Zapisy na wydarzenie właśnie się rozpoczęły.

„GonG. I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk” to turniej MMA i turniej BJJ NO GI, Media Day, wykład i seminarium. Wydarzenie organizują: Fundacja Teraz Wschód i Centrum Sportów Walki Berserker’s Team Suwałki.

Pierwszy dzień będzie okazją do spotkania z Joanną Jędrzejczyk. Na rozgrzewkę nasz gość poprowadzi wykład, podczas którego opowie o swojej karierze sportowej, o tym, czym jest sport zawodowy i jakie są plusy oraz minusy jego uprawiania. Na zakończenie pierwszego dnia imprezy wszyscy chętni wezmą udział w dwugodzinnym treningu z Joanną Jędrzejczyk.

Natomiast drugi dzień akcji to sport w czystej postaci. To właśnie w sobotę odbędzie się I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk oraz Turniej BJJ NO GI Ground Game. To impreza objęta imiennym patronatem gwiazdy kobiecego MMA, a także pierwszy turniej brazylijskiego jiu-jitsu w Suwałkach.

Zapisy na wydarzenie już trwają. Osoby zainteresowane udziałem w Turnieju proszone są o zgłoszenie się przez stronę internetową: zapisy na wykład: https://gong-wyklad.terazwschod.pl; zapisy na seminarium: https://gong-seminarium.terazwschod.pl; zapisy na turniej: https://panel-rejestracyjny.pl/events/36-ground-game-cup

Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Turniej MMA i BJJ NO GI za nami. W Suwałkach gościła Joanna Jędrzejczyk

Dwudniowe wydarzenie - GonG. I Turniej MMA im. Joanny...

Mistrzostwa szachowe, wykłady i spotkania autorskie

Przed nami między innymi Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski...

XVII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 2021 i sukcesy suwalczan

Warszawa gościła przez miniony weekend (15-17 października) 1751 zawodników...

Za nami Browar Północny Fight Night w Suwałki Arena (jeszcze więcej zdjęć)

W sobotni wieczór, 15 lutego, w Suwałki Arena odbyło...