Reklama

Trwa weekendowa promocja w Teatrze Dramatycznym

Data:

- Reklama -

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku przygotował specjalną promocję z okazji weekendu. Do niedzieli bilety na spektakl „Błoto” można kupić w atrakcyjnej cenie.

„Błoto” to przedstawienie na podstawie książki Jana Jastrzębskiego, które wyreżyserowała Martyna Łyko. Sztuka opowiada historię Suchelca – legendy amatorskich wyczynów motocyklowych, który po latach powraca do wsi Gamajdy. Wydarzeniem staje się także przybycie nowej nauczycielki, co w miejscowym życiu uczuciowym i towarzyskim powoduje niemałe poruszenie. Kwiat gamajdowskiej kawalerki postanawia wcielić w życie parę pomysłów, których rezultaty potwierdzają, że droga do dojrzałości może niestety stać się komedią i do tego czarną.

– „Błoto” to spektakl, który nieczęsto można zobaczyć w Białymstoku, dlatego tym bardziej zachęcam do wybrania się w weekend do Uniwersyteckiego Centrum Kultury i sprawdzenia, co też skrywa się pod tytułowym błotem. Przedstawienie stało się już naszą międzynarodową wizytówką. W ubiegłym roku oczarowało widzów w Gruzji i Armenii – zachęca Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

W obsadzie „Błota” będzie można zobaczyć: Justynę Godlewską-Kruczkowską, Arletę Godziszewską, Monikę Zaborską, Krzysztofa Ławniczaka, Dawida Malca i Patryka Ołdziejewskiego.

Bilety na spektakl w promocyjnej cenie 30 zł będą dostępne 18, 19 i 20 listopada w Kasie Teatru (ul. Suraska 1, Białystok) oraz w sprzedaży internetowej. Promocja dotyczy przedstawień granych 19 i 20 listopada, w Uniwersyteckim Centrum Kultury, przy ul. Ciołkowskiego 1N.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Już w sobotę „Inwazja”

Kiedy znajdujesz się w obcej, choć przyjaznej krainie i...

Teatralny Czarny Piątek w Dramatycznym

W ramach rabatowego szaleństwa wielbiciele teatru będą mogli kupić...

Spektakl „Inwazja”, czyli pierwsza międzynarodowa koprodukcja w Teatrze Dramatycznym

"Inwazja" to wspólne przedsięwzięcie Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki...

Za nami premiera spektaklu „Dekameron”

12 listopada na scenie Kina Ton odbyła się premiera...
%d bloggers like this: