Reklama

XVII Młodzieżowy Marsz Niepodległości w konkursie „Najlepsza Inicjatywa Lokalna Roku 2022”

Data:

- Reklama -

XVII Młodzieżowy Marsz Niepodległości został zakwalifikowany do konkursu „Najlepsza Inicjatywa Lokalna Roku 2022″ i walczy o głosy internautów. Głównym celem konkursu jest promocja najlepszych Inicjatyw Lokalnych zrealizowanych w ramach projektu Podlaskie Lokalnie NOWEFIO 2021-23. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: „najlepsza inicjatywa lokalna według internautów” oraz „najlepsza inicjatywa lokalna według komisji”.

Organizatorzy proszą suwalczan oraz mieszkańców całego regionu o oddanie głosu na XVII Młodzieżowy Marsz Niepodległości, który może zostać Najlepszą Inicjatywą Lokalną 2022 Roku. Oddanie głosu nie wymaga weryfikacji, ani zatwierdzenia mailowego i zajmuje około 15 sekund. Internetowe głosowanie trwa tylko do niedzieli (11 grudnia 2022) do godz. 23:59.

Jak oddać głos?
1. Wystarczy do 11 grudnia wejść na stronę pod linkiem: https://podlaskielokalnie.pl/konkurs-2022/
2. Odszukać i zaznaczyć kafelek z nazwą 'XVII Młodzieżowy Marsz Niepodległości’
3. Przewinąć stronę do samego dołu, zaznaczyć pole 'Nie jestem robotem’, a następnie kliknąć kafelek 'ODDAJ GŁOS’
4. Gotowe! Głos oddany!

W ramach konkursu przewidziane są nagrody pieniężne. Pierwsze miejsce – 1000 zł, drugie i trzecie – 500 zł. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia – jeśli uda im się zająć któreś z nagrodzonych miejsc – całą wygraną kwotę przeznaczą na organizację kolejnej, już osiemnastej edycji Młodzieżowego Marszu Niepodległości, który odbędzie się w 2023 roku. – Chcemy, aby Marsz, który organizowany jest w Suwałkach nieprzerwanie od 2006 roku, a jego tradycja sięga roku 1980, był z edycji na edycję bogatszy o kolejne atrakcje i pakiety marszowe oraz zrzeszał coraz więcej uczestników. W tym roku w wydarzeniu przemaszerowało ponad 300 uczestników, a każdy z nich otrzymał dedykowany pakiet marszowy, w którego skład wchodziły m.in. smycz i plakietka, flaga oraz pochodnia – argumentują.

Młodzieżowy Marsz Niepodległości stanowi wyraz szacunku do historii i Ojczyzny oraz służy kształtowaniu i pielęgnowaniu wartości szeroko pojętego patriotyzmu. Jest okazją do pokoleniowego spotkania wszystkich, którym historia, ale też przyszłe losy naszej Ojczyzny nie są obojętne. Niniejszy Marsz jest oddolną, apolityczną i pokojową inicjatywą suwalskiej młodzieży z głęboką historią. Co roku zrzesza nie tylko młodzież, ale również całe rodziny z dziećmi i osoby starsze. Młodzieżowy Marsz Niepodległości jest inicjatywą z najdłuższą taką tradycją w Polsce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Młodzieżowy Marsz w Suwałkach: Razem dla Niepodległej – sto lat Dąbka Wolności

XVIII Młodzieżowy Marsz Niepodległości, który odbył się w sobotę,...

W sobotę Młodzieżowy Marsz Niepodległości

Już po raz osiemnasty, 11 listopada 2023 r., ulicami...