Reklama

Zawodnicy rywalizujący na co dzień w PlusLidze zawitają do Gołdapi

Data:

- Reklama -

Krótka przerwa w ligowych zmaganiach Ślepska Malow Suwałki jest doskonałą okazją do wewnętrznej rywalizacji wśród biało-niebieskich i promocji siatkówki w regionie.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki, wspólnie z Urzędem Miejskim, Domem Kultury, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gołdapi, Parkova Restobar & Apartamenty oraz Szkołą Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika, organizują mecz, w którym zagrają zespoły prowadzone przez trenerów klubu – Dominika Kwapisiewicza i Mateusza Kuśmierza.

Wkrótce zostaną zaprezentowane składy obu ekip, które zagrają 24 lutego w tamtejszej Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Partyzantów 31.

Energia i ekspresja trenera Dominika? Czy spokój i równowaga trenera Mateusza? Która ze stron zwycięży? Dowiemy się w najbliższy piątek o godzinie 16:00.

W czasie wydarzenia na kibiców czekać będą liczne konkursy i niespodzianki, w których można wygrać klubowe gadżety. Organizatorzy meczu przygotowali także poczęstunek.

Warto wspomnieć, że do Gołdapi wybierają się przedstawiciele Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, którzy wspierają drużynę w „Suwałki Arenie” w czasie ligowych spotkań Ślepska Malow Suwałki.

Tego dnia zawodnicy zagrają dla Igi Lelo, a wstęp na wydarzenie ma charakter cegiełki. Dochód z wejściówek zostanie przekazanie przekazany na leczenie dziewczynki: http://bit.ly/3kjIqdA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Dwie dekady w jednym klubie! Łukasz Rudzewicz kończy grę w Ślepsku. Biało-niebiescy wygrali z Barkomem 3:0!!!

Suwalscy kibice siatkówki mają powody do radości – poniedziałkowa...

„Piątka za piątkę” – skorzystaj z promocji

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki informuje o rozpoczęciu...

Ślepsk wciąż na fali – wygrana z Nysą 3:2!!!

Niektórzy jeszcze czują poświąteczne rozleniwienie, jednak nie suwalscy siatkarze....

Ślepsk Malow Suwałki wygrywa w Kędzierzynie-Koźlu 3:1! ZAKSA poza fazą play-off?

W Wielki Piątek (29 marca) siatkarze Ślepska Malow Suwałki...