Reklama

Nabór do Akademii Tenisa RECMAN

Data:

- Reklama -

Akademia Tenisa RECMAN to innowacyjny projekt, dzięki któremu Twoje dziecko pokocha sport już od najmłodszych lat!!! W najbliższy poniedziałek (15 maja) za pośrednictwem platformy elektronicznezapisy.pl wystartują zapisy na zajęcia nauki i doskonalenia gry w tenisa. Ideą projektu jest rozwijanie społeczności młodych, aktywnych fizycznie pasjonatów sportu, popularyzacja elitarnej dyscypliny, za jaką w środowisku postrzegany jest tenis oraz otwarcie jej na osoby, które wcześniej nie miały styczności z tym rodzajem aktywności.

Materiał partnera.

Zajęcia prowadzone dla dzieci już od 7 roku życia w 3 grupach wiekowych:
• (7-8 oraz 9-10 lat) priorytetowe cele to dobra zabawa, rozwój ogólnej sprawności i nauka podstawowej techniki uderzeń;
• (11-13 lat, 14-15 lat oraz 16+) skupienie na nauce gry oraz doskonaleniu techniki, elementach taktycznych, zdrowym współzawodnictwie w duchu fair-play oraz zachowaniu na korcie zgodnie z tenisową etykietą.

Zajęcia w poszczególnych grupach będą odbywały się 2 razy w tygodniu. Czas trwania jednej sesji treningowej wynosi 90 minut. Kadrę stanowią doświadczeni, wykwalifikowani instruktorzy tenisa. To zespół szkoleniowców, dla których tenis to nie tylko praca, ale także życiowa pasja.

Projekt finansowany przez markę Recman. Organizatorem szkółki jest Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto”. Pierwsze zajęcia odbędą się już 1 czerwca – liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów wkrótce.

Przypomnijmy, że Recman to polska marka z siedzibą w Suwałkach, oferująca ponadczasową odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Flagowym wyrobem Recman są garnitury oraz marynarki projektowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Asortyment zawiera również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Życzymy udanego odkrywania Męskiego Kodu Ubioru w salonach firmowych Recman – najbliższy znajduje się w Suwałkach przy ul. Noniewicza 59.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Suwałki Street Night: Powitaj wakacje na sportowo

"Suwałki Street Night" to nowe wydarzenie w mieście -...

Recman i VA-Varuste uruchamiają masową produkcję maseczek

Dwie firmy z Suwałk - Recman i VA-Varuste wesprą...

Święto tenisa już w najbliższy weekend – V Recman Cup 2019

Jubileuszowa edycja turnieju to rekordowa liczba zawodników, wysokie wygrane,...

Kto w tym roku zdobył Włócznie Jaćwingów (dużo zdjęć)?

Włócznia Jaćwingów – Nagroda Prezydenta Suwałk przyznawana jest co...