Reklama

Suwalskie Klasyki Nocą (dużo zdjęć)

Data:

- Reklama -

Suwalskie Klasyki Nocą to wydarzenie dedykowane wszystkim pasjonatom motoryzacji, którzy cenią i podziwiają klasyczne pojazdy. Spotkanie gromadzi zarówno miłośników starych motocykli, jak i samochodów, tworząc niepowtarzalną atmosferę, w której można podzielić się pasją, doświadczeniami i historiami związanymi z tymi pięknymi pojazdami. Tegoroczny przejazd przez miasto i prezentacja pojazdów odbyła się 13 maja.

Podczas wydarzenia można było podziwiać unikalne egzemplarze motocykli i samochodów z różnych okresów, które zostały zachowane w doskonałym stanie lub zostały pięknie odrestaurowane. Każdy pojazd to nie tylko zabytek techniki, ale także kawałek historii, który warto poznać i docenić.

Suwalskie Klasyki Nocą to również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany wrażeń oraz spotkania się z innymi entuzjastami motoryzacji. W trakcie wydarzenia można było porozmawiać z właścicielami pojazdów, posłuchać ciekawych opowieści o ich historii, a także zdobyć informacje na temat restauracji i konserwacji starych samochodów i motocykli.

Fot. Michał Chełmiński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W tym tygodniu Juwenalia i Noc Muzeów

Wydarzeń, które odbędą się w tym tygodniu jest jednak...