Reklama

Weekend zwycięstw

Data:

- Reklama -

Reprezentanci Alpha Fight Club Suwałki w ostatni weekend wzięli udział w dwóch ważnych wydarzeniach sportowych. Trzej zawodnicy rywalizowali na Mistrzostwach Polski K1 w Kartuzach, podczas gdy trener Patryk Szyszko brał udział w zawodowej gali FSC – First Step Championship MMA&K1 w Koszalinie.

Zawodnicy Alpha Fight Club Suwałki zdominowali Mistrzostwa Polski K1, kończąc je z wyjątkowymi wynikami. Dominik Bronakowski powtórzył swoje zwycięstwo z ubiegłego roku, zdobywając tytuł Mistrza Polski po zaciętej walce z mocnym KO w półfinale oraz najszybszym KO w całym turnieju w finale. Sebastian Wierciak, obecny Mistrz Polski Low Kick, zdobył wicemistrzostwo Polski K1, a Sebastian Szerel zajął trzecie miejsce. Były to bardzo widowiskowe starcia, co potwierdza ich umiejętności i siłę.

Dodatkowo, trener Patryk Szyszko wygrał swoją kolejną zawodową walkę w kickboxingu, pokonując lokalnego zawodnika Błażeja Cisłowskiego. Choć w pierwszej rundzie był liczony, w drugiej i trzeciej zaczął dominować, co pozwoliło mu na jednogłośne zwycięstwo na punkty.

Fot. Alpha Fight Club Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Za nami Panzer Kickboxing Night 6 (foto)

W gali kickboxingu PKN 6, która odbyła się w...

Zawodnicy Alpha Fight Club Suwałki wystąpią na gali FEN 48

Patryk Szyszko i Damian Bujkowski pojawią się na gali...

Zawodnicy Alpha Fight Club wrócili z Nowej Soli z tytułami

W miniony weekend odbyły się kickboxerskie mistrzostwa Polski w...

Pałuska Kickboxing Night V (wyniki, fotorelacja)

Za nami Pałuska Kickboxing Night V. W hali Suwałki...