Reklama

Grali o miejsca i… tort

Data:

- Reklama -

W niedzielę, 25 czerwca na kortach MOSIR-u w Olecku odbyły się emocjonujące zmagania w XXVII Turnieju o Wielki Tort Cukierni Jana Staniszewskiego. Wzięło w nim udział 11 zawodników z Olecka, Ełku, Suwałk i okolic, a finałowy mecz dostarczył publiczności niezapomnianych wrażeń.

Przez ponad 5 godzin rywalizujący tenisiści zapewnili kibicom widowisko na najwyższym poziomie. Wspaniała pogoda sprzyjała zawodnikom, którzy mieli okazję cieszyć się pełnym słońcem i idealnymi warunkami do gry.

Po intensywnych pojedynkach nadszedł czas na ogłoszenie końcowej klasyfikacji. Na najwyższym stopniu podium stanął Karol Szymański z Suwałk, zdobywając tytuł mistrza turnieju. Drugie miejsce zajął Paweł Lipka z Ełku, a na trzeciej pozycji uplasował się Robert Karniej z Olecka.

Jednak to finałowy mecz był prawdziwym punktem kulminacyjnym turnieju. Starcie pomiędzy Szymańskim a Lipką było niezwykle zacięte, trwając aż do wyniku 9-7 na korzyść Karola Szymańskiego.

Po zakończeniu pojedynku zwycięzca nie tylko podzielił się radością ze zdobycia tytułu, ale także podzielił się tortem z pozostałymi uczestnikami turnieju oraz organizatorem.

Fot. źródło: K. Szymański

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Dobre wyniki młodych tenisistów

W niedziele na kortach ceglanych przy ul. Wojska Polskiego...

Sukces w Giżycku

W niedzielę, 12 lutego odbył się I Turniej Squasha...

Karol Szymański z Suwałki Indywidualnym Mistrzem Polski w Racketlonie 2019

W sobotę, 5 października w Strefie Ruchu w Książenicach...

Suwalczanie kolejny raz górą w turnieju tenisa ziemnego

W sobotę, 7 września na kortach Jabłoń Lake Resort,...