Reklama

„Rozgryź Cenę” – wygraj karty podarunkowe do drogerii Rossmann. Dla czytelników portalu dodatkowe upominki

Data:

- Reklama -

„Rozgryź Cenę” to interaktywna zabawa w aplikacji Rossmann PL. Szanse na wygranie bonu o wartości 20 zł mają ci uczestnicy, którzy najlepiej wytypują ceny produktów z aktualnej gazetki promocyjnej Rossmanna. Miesięcznie organizujemy kilka edycji naszej akcji i za każdym razem do wygrania jest 2 tys. kart podarunkowych do drogerii o wartości 20 zł.

Fani promocji w Rossmannie mają doskonałą okazję, żeby wykazać się swoją wiedzą i jeszcze dokładniej zapoznać z bieżącą ofertą. Przy okazji mogą wygrać kartę podarunkową. Zasady naszej akcji są bardzo proste. Sekcja „Rozgryź Cenę” wyświetla się użytkownikom aplikacji kilka razy w miesiącu. Za każdym razem, wraz ze zmieniającymi się promocjami, muszą oni odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących aktualnych cen w gazetce i na jedno dodatkowe pytanie konkursowe.

Uczestnicy, którzy będą najbliżej poprawnych odpowiedzi, mogą zdobyć jedną z 2 tys. kart podarunkowych do drogerii Rossmann o wartości 20 zł. Warto regularnie zaglądać do aplikacji, aby nie przegapić kolejnej edycji zabawy i szansy na zdobycie karty.

Aby wziąć udział w zabawie należy pobrać lub zaktualizować aplikację Rossmann PL w swoim telefonie i dołączyć do Klubu Rossmann. W określonym terminie trzeba znaleźć sekcję „Rozgryź Cenę” w aplikacji i odpowiedzieć na pytania. Wyniki konkursu będą ogłaszane regularnie, po zakończeniu każdej edycji.


Nasi czytelnicy mogą wygrać 3 zestawy lakierów hybrydowych Semilac (w zestawie 3 sztuki). Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 31 sierpnia do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl hasło: Rozgryź Cenę (oraz swoje imię i nazwisko).

Upominki wygrywają: Justyna Milewska, Regina Giedrojć, Aleksandra Bondzio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Jesteś w Klubie Rossmann? Zgarnij kupon -50% na produkty Czujesz Klimat?

Od niedzieli trwa w Rossmannie akcja promocyjna -50% na...

Marcin Kydryński kolejnym ambasadorem inicjatywy Czujesz Klimat? Rossmanna. Konkurs – do wygrania paletki cieni

Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i...

Artur Rojek ambasadorem inicjatywy „Czujesz Klimat?” Rossmann. Jesteś eko? Możesz wygrać zestawy perfum

Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?". Artysta...

Co tydzień w Rossmannie do zdobycia tysiące voucherów na zakupy

W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann...