Reklama

Sklep Action otwiera swoje podwoje w Suwałkach

Data:

- Reklama -

Sieć dyskontów niespożywczych, Action, po raz pierwszy zawita do Suwałk. Otwarcie sklepu zaplanowano na 30 września 2023 roku. To nie tylko świetna wiadomość dla miłośników zakupów, ale także dla tych, którzy cenią oszczędność bez konieczności rezygnowania z jakości.

Action – Niespodzianki na każdym kroku

Action to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów, znana z niesamowicie różnorodnego asortymentu. Co tydzień na półkach tego sklepu pojawia się aż 150 nowych produktów, zaskakujących swoją różnorodnością. Co więcej, ponad 1500 produktów oferowanych jest w cenach poniżej 5 złotych, a średnia cena wszystkich produktów wynosi mniej niż 10 złotych. Dzięki temu, każdy może znaleźć coś dla siebie, bez obawy o wydanie fortuny.

Action oferuje aż 6 000 produktów w 14 różnych kategoriach, włączając w to zabawki, artykuły do rękodzieła, produkty do domu, ogrodnictwa, narzędzia, artykuły spożywcze i wiele innych. To prawdziwa gratka dla osób, które cenią jakość, różnorodność i oszczędność.

Nowy sklep w Suwałkach

Sklep Action w Suwałkach mieścić się będzie przy ulicy Mikołaja Reja 69. Powierzchnia sklepu wynosi 965 metrów kwadratowych, co oznacza, że klienci będą mieli dużo miejsca na wygodne i spokojne zakupy.

W związku z otwarciem sklepu, firma zatrudniła 10 pracowników, gotowych do obsługi klientów i udzielania pomocy przy zakupach. Godziny otwarcia sklepu: od 9:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty, oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

7 KOMENTARZE

  1. I nasz handel położony. Sprowadzamy tony nowych smieci, bo jaka jakosc produktu za 5 lub 10 zlotych. Zero podatków do kasy Miasta.Cieszmy się kochani. ZUK nie nadazy że zbiórka i utylizacja śmieci.Kochani Radni opanujcie się my na Was glosowalismy ,a wy zamiast wspierać lokalny handel nie blokuje budowy nowych molochów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane