Reklama

Suwałki wprowadzają innowacyjny system zarządzania i wynajmu obiektów sportowych

Data:

- Reklama -

W Suwałkach wprowadzony zostanie nowoczesny system zarządzania i wynajmu obiektów sportowych. Wkrótce mieszkańcy miasta będą mieli dostęp do nowej aplikacji o nazwie BallSquad.

BallSquad to firma o bogatym doświadczeniu, współpracująca z wieloma miastami w Polsce, takimi jak Warszawa, Toruń, Gdynia czy Marki. Nowa aplikacja ma przynieść znaczne ułatwienie w rezerwacji obiektów sportowych, zapewniając zawsze aktualny grafik oraz bezpieczne płatności.

– To odpowiedź na pytania radnych Rady Miejskiej oraz głosy suwalczan. Docelowo wszystkie obiekty sportowe, włączając te przyszkolne, zostaną objęte aplikacją. Na razie jesteśmy w fazie testów aplikacji na bazie Szkoły Podstawowej nr 10. Mam nadzieję, że taka forma się przyjmie i mieszkańcy będą chętnie z niej korzystać – informuje Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

Wprowadzenie systemu ma przynieść wiele korzyści, w tym efektywniejsze zarządzanie i większą dostępność obiektów sportowych dla mieszkańców Suwałk. Ponadto, pozwoli ono pozyskać dodatkowe środki finansowe na utrzymanie i konserwację tych obiektów.

Szczegóły związane z wdrożeniem aplikacji BallSquad zostaną zaprezentowane w przyszłym tygodniu podczas konferencji prasowej.

Obiekty, które skorzystają z rozwiązania BallSquad, to między innymi Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, a także liczne szkoły podstawowe, licea oraz inne placówki edukacyjne w mieście. Dzięki temu systemowi, zarządzanie i korzystanie z obiektów sportowych w Suwałkach stanie się bardziej nowoczesne i dostępne dla wszystkich mieszkańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane