Reklama

Metamorfoza jakiej jeszcze nie było: Niezwykła przemiana uczestniczki

Data:

- Reklama -

W piątek, 6 października, w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach odbył się spektakularny finał projektu „Metamorfoza jakiej jeszcze nie było”, który rozpoczął się w marcu. Ta wyjątkowa inicjatywa to nie tylko fascynujące doświadczenie procesu transformacji, ale także dowód na siłę determinacji i współpracy. Główną bohaterką projektu była Edyta Grzędzińska, która odniosła niesamowity sukces.

W projekcie uczestniczyło około 40 partnerów, a jego organizatorką i pomysłodawczynią była Wioleta Kurzynowska z salonu Forever Beauty. W trakcie tego niezwykłego procesu Edyta Grzędzińska przeszła serię profesjonalnych i różnorodnych zabiegów.

Wioleta Kurzynowska, inicjatorka projektu, podkreśla, że metamorfoza uczestniczki rozpoczęła się od intensywnych treningów fitness oraz treningów siłowych na siłowni. Ale to tylko początek tego niezwykłego procesu. W ramach przemiany, Edyta Grzędzińska przeszła wiele zabiegów upiększających zarówno ciało, jak i twarz.

Wśród zabiegów znalazły się: stylizacja włosów, paznokci, makijaż permanentny, wolumetria twarzy czy powiększanie ust. Cały proces przemiany trwał około pół roku, a nasza finalistka wykazała się niezwykłą determinacją i wytrwałością, dzięki czemu zdołała schudnąć prawie 20 kilogramów. Wynik tej metamorfozy jest imponujący. Jesteśmy wszyscy niezmiernie zadowoleni z efektów. Finalistka mówi, że ta przemiana zmieniła jej życie, czuje się znacznie lepiej i bardziej pewnie siebie. Początki były trudne, zwłaszcza dla kogoś, kto wcześniej nie miał do czynienia z regularnymi ćwiczeniami. Jednak przygotowaliśmy dla niej skrupulatny plan działania, który stopniowo zwiększał intensywność treningów. Zaczynaliśmy od łagodniejszych ćwiczeń, stopniowo podnosząc poziom trudności. To pozwoliło finalistce wejść w rytm i z czasem zrozumieć, że ćwiczenia mogą być przyjemnością. Cieszymy się, że udało nam się jej przekazać pasję do aktywności fizycznej. Teraz, po zakończeniu metamorfozy, pani Edyta planuje kontynuować ćwiczenia i pogłębiać swoje osiągnięcia – tak Wioleta Kurzynowska podsumowuje proces przemiany.

Uczestniczka skorzystała m.in. z usług salonu Beautyland, w którym wykonana została depilacja laserowa. – W naszym salonie oferujemy różnego rodzaju zabiegi, w tym również specjalny zabieg o nazwie „M SLIM”, który jest naszą flagową usługą. Ten zabieg doskonale podnosi pośladki, redukuje cellulit, ujędrnia skórę oraz pomaga pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Aby osiągnąć pożądane efekty w zakresie redukcji cellulitu i podniesienia pośladków, zalecamy przeprowadzenie co najmniej 10 zabiegów. Wykonywane są one dwukrotnie w tygodniu, co oznacza, że proces trwa około 5 tygodni. Ten specjalny sprzęt wywołuje intensywne skurcze mięśni podczas każdego zabiegu. Podczas jednego zabiegu wykonujemy około 30 000 skurczów mięśni, co odpowiada 30 000 przysiadom lub 30 000 brzuszkom – dodała Żaneta Taraszkiewicz, właścicielka salonu.

Edyta Grzędzińska na początku projektu, w marcu 2023 r.

Edyta Grzędzińska, uczestniczka projektu, opowiedziała o swoim doświadczeniu i wyzwaniach, z jakimi się zmierzyła. Rozpoczęła od treningów fitnessu, a później próbowała różnych form aktywności, takich jak joga i pilates. Były momenty, kiedy czuła się wyczerpana i miała chwile słabości, ale z pomocą skrupulatnie przygotowanego planu działania i stopniowego zwiększania intensywności treningów, odnalazła radość w aktywności fizycznej.

Najbardziej satysfakcjonujące dla mnie były zabiegi upiększające, takie jak wolumetria twarzy czy powiększanie ust. Również makijaż permanentny, który dodatkowo podkreślił moją urodę, był dla mnie dużym sukcesem. Cieszę się również z przedłużanych włosów, bo nigdy nie mogłam wyhodować długich – powiedziała Edyta Grzędzińska, dodając, że członkowie jej rodziny nie mogli jej poznać.

Projekt zakładał również zmianę nawyków żywieniowych. W tym zakresie uczestniczkę wspierała Joanna Falecka, dietetyczka.

– Pracowałam z Panią Edytą przez cały okres trwania metamorfozy. W ciągu tych 6 miesięcy spotykałyśmy się regularnie na wizytach kontrolnych. Na samym początku przeprowadziłam szczegółowy wywiad medyczny i żywieniowy. Dzięki temu, Pani Edyta mogła śledzić spadek masy ciała i stopniowo, z miesiąca na miesiąc, udało nam się zredukować wagę aż o 20 kg. To naprawdę imponujący wynik. Zawsze staram się unikać skrajności. Nasza dieta była dostosowana do preferencji Pani Edyty, więc nie musiała ona przeżywać głodówki, postów czy innych ograniczeń. Mogła nadal cieszyć się swoimi ulubionymi produktami, choć w określonych ilościach. Dodatkowo, zależało mi na utrwaleniu zdrowych nawyków żywieniowych, aby utrzymać osiągnięte efekty – zaznaczyła Joanna Falecka.

Projekt „Metamorfoza jakiej jeszcze nie było” jest inspirującym przykładem tego, co można osiągnąć, gdy ludzie pracują razem nad wspólnym celem. Transformacja Edyty Grzędzińskiej jest dowodem na to, że zaangażowanie, wytrwałość i wsparcie mogą prowadzić do osiągnięcia niezwykłych rezultatów.

Projekt „Metamorfoza jakiej jeszcze nie było” to nie tylko historia przemiany fizycznej, ale także inspiracja dla wszystkich, którzy dążą do pozytywnych zmian w swoim życiu. Wioleta Kurzynowska już zapowiada kolejną jego edycję – w przyszłym roku, z okazji Dnia Kobiet.

Fot. Niebywałe Suwałki

„Metamorfoza jakiej nie było”: Totalną zmianę wizerunku przejdzie Edyta Grzędzińska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Maja Krzyżewska wystąpi podczas eventu „Zadbaj o siebie na wiosnę”

Już w najbliższą środę, 20 marca w Parku Naukowo-Technologicznym...

Zadbaj o siebie na wiosnę: Sekrety zdrowia i urody, live cooking i degustacja

Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia...

Co w tym tygodniu?

Oprócz koncertów i innych wydarzeń artystycznych z okazji Dnia...