Reklama

Pod naszym patronatem: Wygraj szansę na metamorfozę totalną – inną niż wszystkie

Data:

- Reklama -

W niedzielę, 12 marca o godz. 15.00 w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach odbędzie się Gala „Być Kobietą”. Wydarzenie jest bezpłatne, skierowane do wszystkich pań zainteresowanych tematami urodowymi. To także okazja do spotkania przedstawicielek branży beauty, szansa na wygranie nagród i „wisienka na torcie” – wybór uczestniczki cyklu zabiegów pod nazwą „Metamorfoza”. Akcja potrwa pół roku, a „zestaw gwarantujący przemianę” wart jest nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Metamorfoza, odbywająca się z inicjatywy Wiolety Kurzynowskiej, prowadzącej studio urody „Forever Beauty” z Suwałk, to bardzo rozbudowane przedsięwzięcie, oparte na współpracy salonów fryzjerskich, salonów kosmetycznych, firm oferujących usługi makijażowe, sklepów, trenerów i dietetyków. – To inicjatywa, która ma pokazać, że branża beauty wspiera się wzajemnie, współpracuje, a nie konkuruje – przekonuje inicjatorka akcji, Wioleta Kurzynowska.

Uczestniczka, która wygra taką metamorfozę, nie tylko będzie miała szansę zadbać o siebie całkowicie, ale też doszkolić się w zakresie makijażu, zdrowego odżywania. Ten holistyczny projekt to szansa na „zmianę totalną”. A taka, jak prawdopodobnie każdy się domyśla, nie przychodzi bez wyrzeczeń. Jest to więc propozycja dla kobiet, które łatwo nie rezygnują z obranego celu, są otwarte na nowe doświadczenia, sugestie, naukę i uwagi specjalistów (tu znajdziesz regulamin Metamorfozy).

W trakcie marcowej Gali uczestniczki mogą liczyć na sporo atrakcji i nagród, które będzie można wygrać w konkursach. Nie zabraknie też przekąsek, kawy, herbaty, „bąbelków” i słodkości. W programie znalazły się również: pokaz makijażu do pracy – w 15 minut; koncert; wykłady beauty; porady żywieniowe; pokaz specjalistycznego sprzętu itp.

Zgłoszenia do udziału w Metamorfozie potrwają do 9 marca. Każda z kobiet, która zaakceptuje regulamin zabawy, musi jeszcze w komentarzu na fanpage’u Forever Beauty Wioleta Kurzynowska napisać, dlaczego jej zdaniem to ona powinna wygrać konkurs (nie są to jednak jedyne wymagania – więcej informacji w linku). Komisja konkursowa zdecyduje, który komentarz jest najciekawszy, najbardziej poruszający, przekonujący. Nie trzeba dodawać swojego zdjęcia, Szanowne Panie! To słowa mają przekonać członków komisji. Po wyłonieniu laureatki, specjaliści z różnych dziedzin sfery beauty stworzą specjalny, indywidualny program przemiany.

Metamorfoza, którą wygra uczestniczka konkursu, będzie realizowana przez 6 miesięcy. Nie będzie to wyłącznie zmiana fryzury, inny makijaż, czy dobranie odpowiedniego outfitu „codziennego” i „wieczorowego”. Na liście zabiegów znalazły się m.in: makijaż permanentny, stylizacja rzęs i brwi oraz paznokci, dobór fryzury, farbowanie, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – wolumetria, stymulatory, laser; depilacja; zabiegi na ciało – wyszczuplająco-ujędrniające; przedłużenie/zagęszczenie włosów; modelowanie/powiększenie ust.

– Zabiegi na twarz i ciało będą dostosowane do potrzeb naszej finalistki. Przewidujemy takie zabiegi jak: wolumetria, stymulatory tkankowe, mezoterapia, również modelowanie i powiększenie – delikatnie – ust. Skupimy się na odpowiedniej pielęgnacji i nawilżeniu skóry. Akcja zakłada także wykonanie makijażu permanentnego dostosowanego do urody naszej finalistki. Zadbamy o ciało, ducha i świetne samopoczucie pani, która wygra Metamorfozę – podkreśla Wioleta Kurzynowska.

Partnerzy akcji oferują również zajęcia pole dance; karnet na solarium i fitness; zajęcia jogi; wsparcie trenera personalnego; stworzenie indywidualnej diety; higienizację oraz wybielenie zębów; kurs tańca; ale też wideorelację i fotorelację (w tym fotobudkę 360) z finałowej prezentacji i wiele, wiele innych propozycji.

Szczegóły można znaleźć na fanpage’u Forever Beauty Wioleta Kurzynowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Maja Krzyżewska wystąpi podczas eventu „Zadbaj o siebie na wiosnę”

Już w najbliższą środę, 20 marca w Parku Naukowo-Technologicznym...

Zadbaj o siebie na wiosnę: Sekrety zdrowia i urody, live cooking i degustacja

Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia...

Metamorfoza jakiej jeszcze nie było: Niezwykła przemiana uczestniczki

W piątek, 6 października, w Hotelu Loft 1898 w...