Reklama

Mrozu wystąpi podczas Suwałki Blues Festival 2023. Trwa sprzedaż biletów

Data:

- Reklama -

W czwartek, 6 lipca o godz. 19.00 odbędzie się koncert otwarcia 16. Suwałki Blues Festival. Święto bluesa w Suwałkach tym razem w hali Suwałki Arena (o czym pisaliśmy w grudniu) otworzy Mrozu, zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów takich jak „Złoto” czy “Jak nie my to kto”. Artysta zaprezentuje się w repertuarze specjalnie dobranym na tegoroczną edycję festiwalu. Bilety już w sprzedaży.

Organizatorzy przewidzieli nienumerowane miejsca stojące na płycie oraz ograniczoną liczbę miejsc siedzących. Bilety w cenie 100 zł są już dostępne w sprzedaży:  KUP TERAZ , kupbilecik.plebilet.plbilety24.pl.

Koncert poprowadzi niezastąpiony Jan Chojnacki. Supportem będzie zespół The Brew (UK).

Suwałki Blues Festival Extra – Ladies Night – 10 VII 2022 – Suwałki Arena – W czasie koncertu S. Copeland Jan Chojnacki „wchodzi” na antenę Radia Nowy Świat…
© 2022 Wojciech Otłowski

Suwałki Blues Festival z koncertem otwarcia w hali Arena

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów swoich utworów. Zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów takich jak „Złoto” czy “Jak nie my to kto”. W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą “Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. “Nic do stracenia”, z tego albumu okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.

W pracy nad albumem “Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Kolejny krążek „Aura” bardzo szybko pokrył się złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków.

Można śmiało powiedzieć, że jego największym sukcesem jest ostatni album „Złote bloki” z kwietnia 2022 roku, który w zaledwie 8 miesięcy po premierze pokrył się platyną. Z tego albumu pochodzą radiowe przeboje jak np. „Złoto” czy „Za daleko” i to ten album otworzył mu bramę do największych scen festiwalowych oraz wyprzedanych tras klubowych.

Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Skład zespołu:
Mrozu – wokalista
Jerzy Markuszewski – bębny
Piotr Lewańczyk – bas
Bogusz Wekka – perkusjonalia
Artur Twarowski – gitara
Przemysław Kostrzewa – trąbka
Michał Szafraniec – saksofon
Adam Bieranowski – piano
Adres strony zespół: https://www.facebook.com/MrozuFB

THE BREW (UK)     
Zostali wybrani „najlepszym zespołem” 2006/7 przez magazyn „It’s Only Rock & Roll” (magazyn fanklubu Rolling Stones). Zespół został opisany przez krytyka rockowego Michaela Arensa jako tworzący „nieskazitelny rock” z „odrobiną psychodelii” , a krytyk RockTimes, Joachim „Joe” Brookes, opisał go jako „ pomost między latami sześćdziesiątymi a siedemdziesiątymi”.

To trio z Wielkiej Brytanii, którego twórczość opiera się na gatunkach związanych z klasycznym rockiem. Filarem zespołu są nieprawdopodobnie uzdolnieni młodzi muzycy śpiewający gitarzysta Jason  Barwick i Kurt Smith – perkusja. Na gitarze basowej gra Tim Smith , prywatnie  ojciec Kurta. Zespół w całej Europie przyciąga rzesze fanów występując w klubach i na największych festiwalach rockowych. Przejawem uznania są czołowe miejsca w różnego rodzaju rankingach. W Polsce wystąpili wielokrotnie w tym na festiwalu Woodstock w Kostrzynie.

THE BREW to zespół koncertowy, który emanuje ze sceny niezwykłą magią klasycznego rocka. Swoimi występami odkrywa świat radości z grania na żywo i kontaktu z publicznością, przypominając czasy Led Zeppelin i Hendrixa. Koncert THE BREW to po prostu pozycja obowiązkowa w kalendarzu rock fana.

Skład:
Jason Barwick – gitara, śpiew
Tim Smith – gitara basowa, śpiew
Kurtis Smith – perkusja

Strona:
https://www.the-brew.net/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Suwałki Blues Festival 2024: Jeszcze więcej zdjęć

Emocje po tegorocznej edycji Suwałki Blues Festivalu już nieco...

Sławy bluesa, damy bluesa – sobotni finał 17. SBF w wielkim stylu

W sobotę całe centrum miasta tętniło bluesem. Fani dobrej...

Gwiazdy ze świata i polski akcent na koniec. Piątkowe koncerty 17. SBF

Malkontenci narzekający, że festiwal bluesowy zmierza w złą stronę...

Blues uchwycony na fotografiach – wystawa Aigarsa Lapsy w Galerii Chłodna 20

Czy można obrazem oddać brzmienie? Okazuje się, że jest...