Kolejna przegrana Ślepska Malow Suwałki. Tym razem w Lubinie

Data:

W rozegranym w poniedziałkowy wieczór (12 lutego) meczu 21. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki ulegli w Lubinie tamtejszemu zespołowi KGHM Cuprum 1:3.

Biało-niebiescy nie najlepiej weszli w mecz. Zdawałoby się, że walka była w miarę wyrównana, ale pierwszego seta na swoim koncie zapisali jednak gospodarze.

Na szczęście siatkarze Ślepska nie zrazili się, przejęli inicjatywę i wysoko wygrali drugą odsłonę.

Wydawało się, że i trzeci set biało-niebiescy wygrają pewnie (prowadzili już 9:3, 13:8, 16:12), ale doszło do nerwowej końcówki. Niestety, suwalscy siatkarze totalnie ją zawalili.

Skutkowało to kompletnym rozstrojeniem zawodników Ślepska Malow i gładką przegraną czwartego seta, a co za tym idzie – całego meczu.

Ślepsk Malow Suwałki z dorobkiem 20 punktów zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. W najbliższą niedzielę (18 lutego) biało-niebiescy podejmą Bogdankę LUK Lublin. Początek meczu w Suwałki Arena o godzinie 17:30.

KGHM Cuprum Lubin – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (23, -16, 23. 14)

MVP: Paweł Pietraszko