Reklama

Oxford Drama wystąpi w Nie Teatrze w Białymstoku (wygraj zaproszenie)

Data:

- Reklama -

Wrocławski duet Oxford Drama wraca z koncertami promującymi nowy album! Następca świetnie przyjętego „What’s The Deal With Time?” – który wybrzmiał m.in. na antenach KEXP, KRCW i BBC Radio 6 oraz na scenach OFF Festiwalu, Opener’a czy Męskiego Grania – ukazał się kilka dni temu i już niebawem będziemy mogli usłyszeć nowe utwory na żywo w Nie Teatrze w Białymstoku!

Oxford Drama to projekt napędzany miłością do muzyki. Opisywani przez krytyków jako „twórcy bezpretensjonalni”, sami uważają się przede wszystkim za słuchaczy, a dopiero potem muzyków, ale właśnie to podejście sprawia, że nieustannie poszerzają swoje dźwiękowe horyzonty. Efekty ich ostatnich muzycznych poszukiwań poznamy już 27 kwietnia w Nie Teatrze!

Czwarta płyta Oxford Drama w większości powstawała podczas jamów w letnie wieczory. Nowe utwory pokazują, jak dobrze Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka czują się we własnej muzycznej skórze i z jaką łatwością przychodzi im rozciąganie jej w nowych kierunkach. Duet bawi się nie tylko dźwiękami, ale również słowem, zręcznie zamykając w tekstach swoje obserwacje na temat współczesności.

I choć Dryjańska i Mrówka świętują w tym roku 10-lecie muzycznej działalności, to w rzeczywistości dopiero się rozkręcają. Teraz, powracając na scenę razem z Jarkiem Zagrodnym (Bluszcz) na perkusji, chcą podzielić się nową energią na żywo. Nie przegapcie tego, bo Oxford Drama jeszcze nigdy nie brzmieli tak pewni siebie!

BILETY: https://bit.ly/3uv2zlV

Data: 27/4/2024
Czas trwania: około 70 min
Cena biletu: 69 zł
Godzina: 19:00

Nie Teatr w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 4, 15-092 Białystok (budynek Astoria Business&Leisure)

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2591068611073721


W naszym konkursie można wygrać zaproszenie dla 2 osób na ten koncert. Nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na pytanie konkursowe (odpowiedź prosimy wysłać mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl): Jak Oxford Drama opisuje swoje podejście do tworzenia muzyki na ich najnowszym albumie „The World Is Louder” i jakie są główne cechy tego albumu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Strefa Rossmanna na Open’erze

Rossmann kontynuuje swoją festiwalową trasę – już 3 lipca...